انتقاد استاندار تهران از تعلل بانکها در پرداخت تسهیلات به واحد های صنعتی

|
0 دیدگاه

استاندار تهران با انتقاد از تعلل بانکها برای پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی معرفی شده گفت: از مجموع ۹۸۱ واحد صنعتی راکد و نیمه فعال معرفی شده به بانک ها، تاکنون فقط برای ۱۶۹ مورد گشایش اعتبار انجام شده است.

سیدحسین هاشمی عصر دوشنبه در نشست مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان تهران که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد افزود: برای مثال بانک ملی حتی یک مورد گشایش اعتبار برای بیش از ۱۰۰ واحد صنعتی واجدشرایط که برای دریافت تسهیلات معرفی شده اند، انجام نداده است.
وی اظهار کرد: سایر بانک های اصلی کشور شامل کشاورزی، صنعت و معدن، سپه، تجارت و ملت نیز همین مشکل(کندی روند انجام کار) را در ارائه تسهیلات به واحدهای صنعتی دارای مشکل دارند.
هاشمی به برگزاری جلسات متوالی با رئیس کل بانک مرکزی و نمایندگان تام الاختیار بانکها در استان تهران اشاره کرد و گفت: به نظر می رسد که بانک های عامل همچنان مشغول بررسی وضعیت واحدهای صنعتی معرفی شده و متقاضی دریافت وام هستند.
استاندار تهران از وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کل کشور در استان تهران خواست که برای تسریع در روند پرداخت تسهیلات مورد نیاز واحدهای صنعتی و تولیدی معرفی شده استان اقدام شود

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.