اوج گیری ۴۵۶ واحدی شاخص کل بورس تهران

|
0 دیدگاه

معامله‌گران بازار سهام در نخستین روز از معاملات پاییز ۹۵ شاهد سبزپوش شدن دسته‌جمعی نماگرهای منتخب بازار به پیش‌رانی خودرویی‌ها بودند، شاخص کل بورس نیز ۴۵۶ واحد رشد کرد.

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران در پایان معاملات امروز سوم مهرماه ۹۵ با افزایش ۴۵۶ واحدی به رقم ۷۶ هزار و ۹۰۶ واحد رسید.

شاخص کل هم‌وزن نیز با ۱۴۹ واحد افزایش عدد ۱۴ هزار و ۷۷۴ واحد را به نمایش گذاشت، امروز نیز همچنین شاخص سهام آزاد شناور با رشد ۷۱۰ واحدی به رقم ۸۵ هزار و ۶۱۵ واحد دست یافت.

شاخص بازار اول اما در حالی با افزایش ۳۰۱ واحدی عدد ۵۳ هزار و ۶۹۶ واحد را تجربه کرد که شاخص بازار دوم با ۱۱۰۰ واحد افزایش به رقم ۱۶۸ هزار و ۸۹۴ واحد رسید.

امروز همچنین شاخص کل فرابورس (آی‌فکس) با رشد ۷ واحدی عدد ۸۲۳ واحد را به نمایش گذاشت.

براساس این گزارش امروز معاملات سهام در نماد معاملاتی ۳ شرکت هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس با ۶۲ واحد، ایران‌خودرو با ۴۹ واحد و گروه سایپا با ۴۷ واحد افزایش بالاترین تاثیر مثبت را در برآورد شاخص کل بورس به نام خود ثبت کردند.

در مقابل معاملات سهام در نماد معاملاتی ۳ شرکت پتروشیمی پردیس با ۳۷ واحد، پتروشیمی مبین با ۴ واحد و سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی با یک واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی را بر محاسبه این نماگر به دوش کشیدند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.