قطعی چندساعته برق تهران به خاطر مشکل فنی بود

اگر به موقع مدیریت نمی‌شد شبکه آسیب می‌دید

|
0 دیدگاه

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران با اعلام اینکه “تمامی قطعی های برق پایتخت تا حدود ساعت ۲۰ شب گذشته برطرف شد”، گفت: اگر به موقع حادثه مدیریت نمی شد شبکه آسیب می دید اما با ورود به موقع و مدیریت بار شبکه، شرایط را تحت کنترل درآوریم.

«غلامرضا خوش خلق» مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران در خصوص قطعی چند ساعته شب گذشته برق در بخش های مرکزی و جنوبی پایتخت اظهار داشت: یک مقدار در پست فیروز بهرام – آزادگان یکی از پست های انتقال جنوب غربی تهران است دچار مشکل شدیم و یکی از کلیدهای خط ما دچار مشکل شد.

وی افزود: با بروز این اشکال فنی، ظرفیت خط انتقال برق کم شد و ما به دلیل اینکه این کم شدن ظرفیت، موجب آسیب دیدن شبکه برق تهران نشود، ناچار شدیم با اعمال مدیریت بار، شرایط را تحت کنترل درآوریم.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران با بیان اینکه “اگر به موقع حادثه مدیریت نمی شد شبکه آسیب می دید”، گفت: خوشبختانه با ورود به موقع به این مسئله و مدیریت بار شبکه، توانستیم حدود ساعت ۲۰ شب گذشته قطعی های صورت گرفته برق در بخش هایی از تهران را به طور کامل برطرف کنیم و اکنون شبکه برق تهران بدون مشکل در مدار بهره برداری قرار دارد.

به گزارش تسنیم، بعد از ظهر روز گذشته (دوشنبه ۱۵ شهریور) قطعی گسترده برق در برخی نقاط پایتخت به وقوع پیوست به طوری که علاوه بر قطع برق منازل مسکونی در مرکز، جنوب، جنوب غرب و جنوب شرق تهران، چراغهای راهنمایی و خودپردازهای بانک‌ها نیز قطع شده و ترافیک و سردرگمی را در اکثر نقاط پایتخت به دنبال داشت.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.