ایرانی ها علاقه‌مند افتتاح پروژه ها هستند

|
0 دیدگاه

وزیر راه و شهرسازی با بیان این که نگران بودن نسبت به آنچه داریم مهم تر از افتتاح پروژه های جدید است، گفت: سامانه مدیریت روسازی راه های شریانی کشور توسط ایرانی ها اجرا شده است.

عباس آخوندی در مراسم رونمایی از سامانه مدیریت روسازی راه های شریانی کشور (PMS) اظهار کرد: باید از دانش حداکثر سودمندی را داشته باشیم، راه های کشور ثروت بسیار عظیمی است که حدود ۷۰ میلیارد دلار ارزش آنهاست.

وی تصریح کرد: بهره وری از آنچه که داریم باید اصلی ترین هدف باشد و افزایش این شاخص سودمندترین روش استفاده از ثروتی است که داریم.

وی با بیان این که در ایران علاقه مند به افتتاح پروژه های متعددی هستیم، افزود: ذهن مردم روی افتتاح پروژه ها استوار است، اما نگران بودن نسبت به آنچه داریم مهم تر از افتتاح پروژه های جدید است.

وی با اشاره به این که این سامانه آغاز تحویل جدیدی در راهداری است، گفت: با پایش سه ماهه می توان اطلاعات راه های کشور را یک به یک برداشت کرد که یک برداشت فوق العاده و یک تحول بنیادین در نگهداری راه هاست.

وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: با این سامانه به سمت تخصیص دقیق منابع و مکان ها برای اصلاح و تعمیر می رویم و لذا اتفاق بسیار خوبی است. قاعدتا این پایگاه داده باید روزآمد شود و در آغاز این راه هستیم.

آخوندی این را هم گفت که سامانه مدیریت روسازی راه های شریانی کشور توسط ایرانی ها اجرا شده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.