یک مقام انگلیسی:به‌خاطر از سرگیری پرواز تهران - لندن خوشحالیم

ایران مقصد هیجان‌انگیز توریست‌هاست

|
0 دیدگاه

مدیر بخش شبکه و پروازهای هواپیمایی بریتیش ایر ویز در پی آغاز پرواز مستقیم بین تهران و لندن گفت: از اینکه قرار است خدمات را دوباره بین تهران و لندن ارائه دهیم، هیجان زده هستیم.

یک مقام انگلیسی: به‌خاطر از سرگیری پرواز تهران – لندن خوشحالیم/ایران مقصد هیجان‌انگیز توریست‌هاست دوشنبه، پانزدهم شهریور ۱۳۹۵ – ۰۷:۳۶ عصر

مدیر بخش شبکه و پروازهای هواپیمایی بریتیش ایر ویز در پی آغاز پرواز مستقیم بین تهران و لندن گفت: از اینکه قرار است خدمات را دوباره بین تهران و لندن ارائه دهیم، هیجان زده هستیم.

بریتیش ایر ویز پروازهای مستقیمش را به فرودگاه امام خمینی تهران از فرودگاه هیترو لندن آغاز کرد. با از سرگیری پروازهای بریتیش ایرویز به ایران، اکنون پرواز مستقیم بین تهران و لندن در هر هفته به ۹ پرواز افزایش یافت که شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران سه پرواز تهران – لندن و بالعکس و بریتیش ایرویز لندن – تهران و بالعکس انجام می‌دهند. اولین پرواز این هواپیمایی روز پنجشنبه هفته گذشته صورت گرفت.

بر همین اساس سین دویل، رئیس بخش شبکه و پرواز بریتیش ایر ویز به خبرگزاری «هات لایر میدل‌ایست» گفت: این شرکت هواپیمایی تاریخ طولانی ای در پرواز به ایران دارد و به همین دلیل ما از اینکه قرار است خدمات را دوباره بین تهران و هیترو ارائه دهیم هیجان‌زده هستیم. ایران یک کشور جذاب با مکان‌های توریستی جالب و هیجان‌انگیز است که توریست‌ها می‌توانند آن را به عنوان مقصدی با فرهنگ باستانی در نظر بگیرند.

او گفت: برداشته شدن تحریم‌ها نیز به طور ویژه‌ای بر بازگشایی مجدد روابط تجاری و راه‌های ارتباط مجدد با اقتصاد ایران موثر بوده است. ایران دومین کشور بزرگ خاورمیانه و شمال آفریقاست که طیف گسترده‌ای از صنایع و تجارت‌ها را در خود جای داده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.