ایران کانکت ۲۰۱۶ بعد از ۲ روز به کار خود پایان داد

|
0 دیدگاه

کنفرانس بین المللی ایران کانکت ۲۰۱۶ سرانجام بعد از دو روز به کار خود پایان داد.

کنفرانس “ایران کانکت ۲۰۱۶” که برای اولین بار و با هدف کسب سهم از بازار منطقه ای و بین المللی در کشورمان برگزار شد، دقایقی پیش به کار خود پایان داد.
علی رغم اینکه پیش از برگزاری این کنفرانس بین المللی، نگرانی هایی نسبت به تیم انگلیسی (Capacity Media) برگزار کننده آن وجود داشت اما در نهایت شاهد رکوردزنی این دوره از کنفرانس مذکور در ایران از منظر تعداد شرکت کنندگان (طبق آمار ۵۰۰ شرکت کننده) بودیم.
این موضوع حاکی از موقعیت ویژه و استراتژیک ایران در جغرافیای منطقه و جهان است که در نهایت نمایندگان جهانی ارتباطات را برای تحلیل وضعیت و سرمایه گذاری های آینده به کشورمان کشانده است.
شاخص ترین مذاکرات صورت گرفته در حاشیه این کنفرانس مربوط به شرکت ارتباطات زیرساخت با نمایندگان بین المللی حوزه ترانزیت و تبادل ترافیک دیتا بود که گزارش دیدارها و قراردادها طی این دو روز منتشر شد.
این همایش دو روزه نخستین گردهمایی برای آشنایی شرکت ‌های بین ‌المللی با بازار ارتباطات و مخابرات ایران در دوران پسابرجام بود.
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان دو میزبان مشترک در کنار شرکت Capacity Media بودند و پیش ار این معتقد بودند این کنفرانس می‌تواند شاهراه ارتباطی بازار تلکام ایران با بازارهای بین ‌المللی باشد.
در این همایش مدیران اپراتورهای اینترنتی و موبایلی خارجی از جمله شرکت‌ های بین ‌المللی BICSبلژیک، DBT-Telecom امارات، Orange فرانسه، QualityNet کویت، Sparkle ایتالیا و UCom LLC ارمنستان به عنوان حامی و شرکت‌کننده حضور داشتند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.