بانک انصار خراسان شمالی ۱۴۰ میلیون ریال به شیرخوارگاه شیروان کمک می کند

|
0 دیدگاه

مدیر شعب بانک انصار خراسان شمالی گفت: این بانک به منظور کمک به تنها شیرخوارگاه استان که در شیروان قرار دارد، ۱۴۰ میلیون ریال کمک می کند.

محمد خان احمدی دوشنبه در بازدید از شیرخوارگاه حضرت زهرا(س) در شیروان با بیان اینکه مردم اعتقادات خوبی در حوزه کمک به نیازمندان دارند اظهار کرد: باید اطلاع رسانی در حمایت از این افراد به سازمان ها و نهادها باید به صورت جدی صورت گیرد زیرا که این کودکان سرمایه های اجتماعی مملکت هستند.
وی گفت: در راستای مسئولیت اجتماعی و به مناسبت اعیاد غدیر و حمایت از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست با بازدید از این شیرخوارگاه با مشکلات پرسنل آشنا شدیم تا ارتباط بیشتری با مسولان شیرخوارگاه داشته باشیم و بتوانیم این مسئولیت خطیر اجتماعی را به کارکنان و سایر اقشار انتقال دهیم.
خان احمدی با بیان اینکه هر کار خیر برکتی در زندگی خواهد داشت افزود: این شیرخوارگاه به کمک خیرین و دستگاه ها قادر به ارائه خدمات مورد نیاز به کودکان نیست.
مدیر شعب بانک انصار خراسان شمالی همچنین حدود ۶۰ میلیون ریال به کودکان این شیرخوارگاه هدیه داد.
رییس اداره بهزیستی شیروان هم در این بازدید گفت: با توجه به کمبود اعتبارات حوزه بهزیستی، این اداره نیازمند همکاری همه ادارات می باشد.
سیده زینب جهان مطاع با بیان اینکه هم اکنون ۱۷ کودک از بدو تولد تا شش سالگی در این شیرخوارگاه نگهداری می شود اظهار کرد: این شیرخوارگاه تنها شیرخوارگاه خراسان شمالی می باشد که نیازمند کمک خیرین و سایر دستگاه ها می باشد و بدون کمک و حمایت آنان قادر به ارائه خدمات مورد نیاز به این کودکان نیستیم.
در شهرستان شیروان علاوه بر این، دو مرکز به صورت هیات امنایی در نگهداری کودکان بی سرپرست و بدسرپرست هفت تا ۱۴ ساله فعالیت دارند.
شهرستان شیروان با ۱۵۷ هزار نفر جمعیت به عنوان دومین شهر پر جمعیت خراسان شمالی در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.