بخش خصوصی پشتوانه وزارت نیرو است

|
0 دیدگاه

دوازدهمین نمایشگاه آب و تاسیسات آب و فاضلاب عصر امروز بعد از ۴ روز فعالیت با حضور وزیر نیرو و رئیس سازمان محیط زیست به کار خود پایان داد.

دوازدهمین نمایشگاه آب و تاسیسات آب و فاضلاب عصر امروز با حضور حمید چیت‌چیان وزیر نیرو، معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست، پزشکیان نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین عالی رتبه صنعت آب و فاضلاب به کار خود پایان داد.

حمید چیت چیان، وزیر نیرو در مراسم اختتامیه گفت: دوازدهمین نمایشگاه آب و فاضلاب نیز با موفقیت برگزار شد و همچنین با تلاش دست اندرکان این حوزه سال به سال شاهد موفقیت‌های بزرگتر در صحنه ملی و بین المللی هستیم.

وی با اشاره به صادرات محصولات فنی و مهندسی صنعت آب به بیش از ۴۰ کشور دنیا گفت: برای رسیدن به این موفقیت بخش خصوصی پشتوانه اصلی وزارت نیرو به حساب می‌آید.

وزیر نیرو تصریح کرد: حضور شرکت‌های خارجی در نمایشگاه امکان مذاکره و تبادل نظر با شرکت‌های داخلی فراهم می‌کند و نتیجه ارزشمند انتقال تکنولوژی صورت می‌گیرد.

در ادامه معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست به اهمیت و بیان جایگاه آب در محیط زیست اشاره کرد و گفت: بهبود و توجه به جایگاه آب یکی از موفقیت‌های دولت یازدهم به حساب می‌آید که این امر را می‌توانیم از تشکیل جلسات شورای عالی آب مشاهده کنیم.

وی افزود: با این حال هنوز راه طولانی را در پیش داریم و بحث آب در آینده ملی کشور بسیار تاثیر گذار است از همین رو باید به بحث مدیریت صحیح منابع آب با نگرش زیست محیطی توجه بیشتری شود.

گفتنی است در انتهای مراسم از غرفه داران و تولیدکنندگان برتر داخلی و خارجی تقدیر  شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.