برخی شامپوهای خارجی در داخل پُر می‌شود

|
0 دیدگاه

دبیر انجمن صنایع شوینده با اشاره به اینکه افزایش قیمت برخی محصولات شوینده قانونی است، گفت: قاچاقچیان با درج اطلاعات غلط بر روی محصولات و حتی پرکردن بطری‌ شامپوها در داخل کشور اقدام به فروش آنها می‌کنند.

بختیار علم‌بیگی در رابطه با افزایش قیمت برخی محصولات شوینده، اظهار داشت: این افزایش قیمت‌ها از طرف برخی تولیدکنندگان در مورد محصولات جدید اعمال شده است البته باید بگویم این تولیدکنندگان مجوز افزایش قیمت را قبلاً دریافت کرده اما بنا به دلایلی آن را امروز اجرایی کرده‌اند.

وی با بیان اینکه تولیدکننده شوینده در رقابت سختی اقدام به فروش محصولات خود می‌کند، افزود: در حال حاضر ظرفیت تولید کارخانجات شوینده سه برابر مصرف است به همین دلیل تولیدکنندگان با ارائه تخفیفات مختلف سعی در فروش محصولات دارند.

دبیر انجمن صنایع شوینده در خصوص مقابله با کالاهای قاچاق مخصوصاً در محصولات آرایشی بهداشتی، گفت: متأسفانه ۶۰ درصد محصولات آرایشی قاچاق و فقط ۵ درصد آنها از مبادی رسمی وارد کشور می‌شوند در این میان سهم تولیدکننده داخلی ۳۲ درصد بیشتر نیست.

علم بیگی تصریح کرد: موضوع قاچاق محصولات آرایشی بهداشتی را در جلسه‌های مختلفی با سازمان غذا ودارو، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و وزارت صنعت، معدن و تجارت مطرح کرده‌ایم اما هنوز اقدام اساسی در این رابطه صورت نگرفته است.

وی بر لزوم برخورد جدی با کالاهای قاچاق اشاره کرد و افزود: خوشبختانه در پودر ماشین لباسشویی و مایع ظرفشویی قاچاق به صرفه نیست اما در بخش شامپو قاچاقچیان با درج اطلاعات غلط بر روی محصولات و حتی پرکردن بطری‌ها در داخل کشور اقدام به فروش آنها می‌کنند که همین موضوع مشکلاتی را بوجود آورده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.