بررسی وضعیت بیمه‌ای مردم در سرشماری

|
0 دیدگاه

به گفته مدیرکل آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان برای نخستین بار وضعیت بیمه‌ای مردم در این سرشماری لحاظ شده است.

مهرداد محمدی سلیمانی پیش از ظهر امروز سوم مهرماه در جلسه ستاد سرشماری نفوس مسکن در استان کرمان اظهار کرد: برای نخستین بار در سرشماری امسال کاغذ کاملا حذف شده و ماموران سرشماری نیز در مراجعه به در منازل، از تبلت استفاده می‌کنند و با استفاده از روش‌های الکترونیکی دقت و صحت اطلاعات را خواهیم داشت.

وی افزود: برای خانوارهای غایب، مصاحبه تلفنی نیز پیش بینی شده و در اقلام سرشماری تمام ویژگی‌های جمعیت را در نظر گرفته شده و با توجه به ضرورت، برای نخستین بار وضعیت بیمه‌ای مردم در این سرشماری لحاظ شده است.

محمدی سلیمانی تصریح کرد: مهم ترین مشکلی که قبلا در سرشماری‌ها بوده، تامین کردن خودروهای موردنیاز ستادهای سرشماری است که برای سرشماری در سال جاری ۳۴۹ خودرو در استان نیاز داریم و در این زمینه باید دستگاه های اجرایی با ما همکاری کنند.

مدیرکل آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان بیان کرد: در سال ۹۰ تعداد ۱۰ هزار خانوار غایب در سرشماری در استان کرمان داشته ایم که اگر سرشماری اینترنتی به خوبی انجام شود، ماموران وقت بیشتری برای اخذ آمار خانوار غایب خواهند داشت و باید کار تبلیغات و اطلاع رسانی سرشماری به خوبی صورت بگیرد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.