برگزاری مناقصه قراردادهای جدید نفتی به تعویق افتاد

|
0 دیدگاه

درحالی‌که قرار بود نخستین مناقصه قراردادهای جدید نفتی هفته آخر مهرماه برگزار شود، این مناقصه با تاخیر هفت تا ۱۰ روزه،در آبان ماه برگزار خواهد شد.

علی کاردر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در گفت‌وگویی با تایید این خبر، با اشاره به درخواست ارائه مدرک از شرکت‌های بین‌المللی به منظور شرکت در مناقصات قراردادی شرکت‌ ملی نفت گفت: این شرکت‌ها هنوز مدارک خود را نفرستادند، البته آگهی درخواست ارائه مدرک قرار بود این هفته منتشر شود اما به تعویق افتاد و این درخواست هفته آینده به صورت رسمی منتشر می شود. پس از ارائه مدارک و اطلاعات از سوی شرکت‌ها، شرکت ملی نفت ایران نسبت به ارزیابی متقاضیان اقدام و فهرست شرکت‌های مورد تایید خود را اعلام می کند.

وی در مورد برگزاری نخستین دور مناقصه گفت: قرار بود نخستین دور مناقصه در هفته اخر مهرماه برگزار شود اما با توجه به تاخیر یک هفته‌ای که در درخواست ارائه مدرک به وجود آمد احتمالا نخستین مناقصه یک هفته تا ۱۰ روز به تعویق بیفتد و در آبان ماه برگزار شود و شرکت های تایید شده از سوی شرکت ملی نفت ایران می توانند در مناقصه شرکت کنند.

مدیرعامل شرکت ملی نفت با بیان اینکه نخستین میدانی که به مناقصه گذاشته خواهد شد میدان آزادگان جنوبی است گفت: هنوز برای میدان های بعدی تصمیمی گرفته نشده است باید ابتدا بررسی کنیم که استقبال از میدان اول به چه صورت خواهد بود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.