باشگاه مشتریان کورش افتتاح شد

به همت مدیریت مجتمع تجاری، فرهنگی و تفریحی کورش

|
0 دیدگاه

آنچه امروزه به عنوان وجه تمایز مراکز تجاری و خدماتی مطرح می‌شود چه و چگونگی خدماتی است که از طریق این سازمان‌ها ارائه می‌گردد.

مدیران سازمان‌ها نیز بیش از پیش به این آگاهی رسیده‌اند که در متمایز ساختن سازمان خود می‌باید توجه ویژه‌ای به مشتریان داشته باشند از‌این‌رو به انحای مختلف اطلاعات مشتریان‌شان را دریافت و ثبت می‌نمایند. اینکه سازمانی بتواند شمار بیشتری از مشتریانش را ثبت نماید یک امتیاز بزرگ است اما این موضوع نمی‌تواند تنها عامل موفقیت آن سازمان باشد چرا که اگر برنامه مدونی برای ارائه خدمات تشویقی و انگیزشی نداشته باشد نمی‌تواند مشتریانش را وفادار سازد.

بنابراین میزان موفقیت یک باشگاه مشتریان منوط به جامع و هدفمند بودن برنامه وفاداری است که مدیران آن سازمان طراحی و اجرا می‌نمایند.

مجتمع کورش نیز یکی از سازمان‌هایی است که در راستای ارائه خدمات بیشتر و مطلوب‌تر به مراجعانش، باشگاه مشتریان وسیعی را افتتاح نموده است. در این طرح، بخش‌‌ها و خدمات متنوعی در نظر گرفته شده است تا بنا به خواست مشتریان، نیازهای ایشان را رفع نموده و البته خدمات بیش از انتظار ایشان را نیز ارائه نمایند تا براساس سلیقه خود از آن‌ها بهره‌مند شوند.

بی‌‌شک مجتمع تجاری، فرهنگی و تفریحی کورش به عنوان یک مرکز خدماتی، خدمات متعددی را برای عموم مراجعانش ارائه می‌نماید اما اینکه خدمات ویژه و متفاوتی را برای مشتریان وفادار خود در نظر گیرد تا ضمن قدردانی، زمینه تعامل طولانی‌مدت با ایشان را فراهم سازد ویژگی قابل‌توجهی است که می‌تواند در شمار مزایای رقابتی این مجتمع قرار گیرد.

در باشگاه مشتریان مجتمع کورش، اطلاعات اولیه مشتریان ثبت گردیده و علاقه‌مندی‌‌های ایشان مدنظر قرار گرفته شده است. براین اساس مشتریان از اخبار مورد نیاز خود مطلع می‌شوند و همچنین از مزایای متعدد مجتمع کورش و یا حتی سازمان‌های دیگری که کورش با آن‌ها در تعامل است بهره‌مند می‌گردند.

اطلاع از جشنواره‌ها، فروش‌های فوق‌العاده فصلی، جشن‌ها، حضور هنرمندان و افراد مشهور، اخبار ویژه برندها و … حداقل خدماتی است که اعضای باشگاه مشتریان مجتمع کورش از آن بهره‌مند می‌شوند.

نکته جالب توجه دیگر، دسته‌بندی اعضای باشگاه است. در باشگاه مشتریان کورش، بنا به میزان تعامل و درصد وفاداری مشتریان، مزایای متفاوتی درنظر گرفته شده است تا به واسطه آن، قدردانی مدیریت مجتمع از مشتریان وفادار کورش به بهترین نحو انجام پذیرد.

علاقه‌مندان به عضویت در باشگاه مشتریان کورش می‌توانند از طریق عضویت در کانال تلگرام مجتمع کورش به آدرس @kouroshcomplex   و صفحه اینستاگرام kouroshmall اطلاعات بیشتری را در این خصوص دریافت نمایند.

2 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.