بیزینس پلن متقاضیان MVNO را جمع کردیم

|
0 دیدگاه

مدیرعامل همراه اول با بیان این که بیزینس پلن متقاضیان MVNO را جمع کردیم در مورد ادغام مخابرات و همراه اول گفت: در مرحله اول ۳۰ مخابرات استانی در مخابرات ایران ادغام می شود و بعد از آن نوبت به همراه اول می رسد.

وحید صدوقی در نشست خبری در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه مذاکرات شما با ۲۴ دریافت کننده موافقت اصولی پروانه اپراتور مجازی موبایل به کجا رسید؟, گفت: طی شش هفت ماه اخیر منتظر جمع بندی موافقت های اصولی صادر شده توسط رگولاتوری بودیم و لذا بعد از این فرآیند جلسه جامعی را با تمامی متقاضیان برگزار کردیم.

وی افزود: در جلسه ای که برگزار شد سیاست ها و خط مشی همراه اول را برای مدیران اپراتورهای مجازی تشریح کردیم و مهم ترین بحث حول بیزینس پلن آنها بود تا بتوانیم ارزیابی را روی درخواست ها و نهایتا انتخاب بهترین آنها از نظر خودمان داشته باشیم.

صدوقی درباره ره نگاشت پنج ساله مخابرات و ادغام همراه اول در این شرکت گفت: ره نگاشت پنج ساله مخابرات ارائه شده است و باید طبق برنامه ریزی صورت گرفته، اقدامات لازم برای ادغام فراهم شود هر چند جمع آوری صف در بورس کار ساده ای نیست و باید هماهنگی هایی انجام شود.

وی افزود: در مرحله اول ۳۰ مخابرات استانی در مخابرات ایران ادغام می شود و بعد از آن نوبت به همراه اول می رسد.

مدیر عامل اپراتور اول ارتباطی با بیان اینکه طی مدت اجرای طرح ترابردپذیری کمتر از ۲۰ هزار نفر اپراتور خود را تغییر داده اند، گفت: در این مدت نیز حدود ۲۰ درصد افرادی که از شبکه ما به اپراتورهای دیگر ترابرد کرده بودند به شبکه همراه اول بازگشتند.

صدوقی درباره فعالیت های همراه اول و در ارتباط با توسعه نسل ۴٫۵ اظهار کرد: طبق برنامه ریزیهای صورت گرفته نصب حدود ۱۱ هزار سایت برای ارائه این خدمات برنامه ریزی شده که در شهریور ماه بیش از ۱۱۰۰ سایت نصب شده و اکنون مشترکان در صورت دسترسی به دستگاه های حمایت کننده از این خدمات توان دانلود بیش از ۴۰۰ مگابیت بر ثانیه را خواهند داشت.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.