بیش از ۱۵ هزار زوج همدانی در انتظار دریافت وام ازدواج هستند

|
0 دیدگاه

رئیس شورای هماهنگی بانک های استان همدان گفت: هم اکنون ۱۵ هزار و ۲۳۲ زوج همدانی در انتظار دریافت وام ازدواج هستند.

محمد طوماسی روز دوشنبه در کارگروه ساماندهی امور جوانان استان همدان افزود: در سال جاری مبلغ وام ازدواج از ۳۰ میلیون ریال به ۱۰۰میلیون ریال افزایش یافته است.
وی ادامه داد: سال گذشته ۲۰ هزار و ۳۷۱ فقره تسهیلات ازدواج به میزان ۶۱۱ هزار و ۱۳۰ میلیارد ریال در استان به زوج های جوان پرداخت شده است که در تلاش هستیم تا این رقم در سال جاری افزایش پیدا کند.
وی اضافه کرد: در شش ماهه اول سال جاری ۱۲ هزار و ۳۲ فقره تسهیلات به مبلغ ۷۶۶ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال در سطح استان به متقاضیان پرداخت شده است.
وی اظهار کرد: شش هزار و ۲۵۳ فقره از وام های ازدواج پرداخت شده در سال جاری وام ۳۰ میلیون ریالی و پنج هزار و ۷۷۹ فقره از این میزان وام های ۱۰۰ میلیون ریالی است.
طوماسی ادامه داد: ۳۳ درصد از این تسهیلات توسط بانک ملی، ۱۵ درصد توسط بانک ملت، ۱۲ درصد توسط بانک کشاورزی، ۱۱ درصد توسط بانک مسکن و ۱۰ درصد توسط بانک تجارت پرداخت شده و درصدی از تسهیلات ازدواج توسط بانک مهر ایران ، سپه ، پارسیان ، صندوق کارآفرینی امید ، انصار و بانک رفاه کارگران به زوجین پرداخت شده است.
۹۲۰ هزار نفر از جمعیت استان همدان را افراد سنین ۱۵ تا ۲۹ سال تشکیل می دهند و همدان از نظر جمعیت جوان جزو سه استان اول کشور است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.