تامین قطعات یدکی در مراکز خدمات پس از فروش مختل شد

|
0 دیدگاه

انبار قطعات یدکی خودروسازان در جاده مخصوص کرج پلمب شد و در حال حاضر تامین قطعات یدکی در نمایندگی های خدمات پس از فروش با مشکل جدی مواجه شده است.

انبار تعدادی از خودروسازان کشور واقع در یکی از شرکت‌های الکتریکی واقع در جاده مخصوص پلمب شد.

بر اساس این گزارش انبار تعدادی ازشرکتهای تامین کننده قطعات یدکی خودروسازان کشور که انبار شرکت مورد اشاره را اجاره کرده بودند، به دلیل سازه غیر مجاز این شرکت در بخشی از زمین های تحت مالکیتش پلمپ شد.

به گفته یک منبع آگاه، بخشی از ۳۳ هکتار زمین این شرکت دارای تخلفی بود که کمیسیون ماده ۱۰۰ رای به تخریب این سوله داده است، اما تمامی این ملک، اکنون توسط شهرداری منطقه ۲۱ تمام ۷ درب این زمین بزرگ شده است و تامین قطعات در نمایندگی های سراسر کشور مختل شده است.

وی به بیکاری کارکنان این انبار و همچنین نیاز مبرم مراکز خدمات پس از فروش خودروسازان برای تامین قطعات یدکی اشاره کرد و گفت: اکنون امکان انتقال و تامین قطعات یدکی در بسیاری از مراکز خدمات پس از فروش فراهم نیست و با تداوم این مشکل، بازار از قطعات یدکی تقلبی پر و قطعا امکان تصادفات رانندگی هم به دلیل استفاده از این قطعات بیشتر خواهد شد.

این مسئول در خودروسازی کشور گفت: ما از شهرداری منطقه ۲۱ می خواهیم نسبت به احرای دقیق حکم کمیسیون ماده ۱۰۰ اقدام کرده و تخلف مالک اصلی را به تمام مستاجران و فعالیت مهم این شرکتها تعمیم ندهد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.