تسهیل در عمران کلانشهرها با افزایش سرمایه بانک شهر

|
0 دیدگاه

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم، با اشاره به اقدامات مثبت بانک شهر در آبادانی شهرها گفت: افزایش سرمایه این بانک موجب تسهیل در عمران شهرها می‌شود.

عیسی امامی با اشاره به روند مثبت  افزایش سرمایه بنگاه‌های اقتصادی و بانک‌ها در رشد کشور، گفت: افزایش سرمایه اگر در مسیر رشد بهره‌وری و ارتقاء سطح زندگی مردم هزینه شود، می‌تواند منشاء ثمرات مثبتی برای کشور باشد.
نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس نهم، با بیان این‌ که افزایش سرمایه این بانک، به صورت مستقیم منجر به تقویت سطح رفاه مردم می‌شود، افزود: حضور گسترده بانک شهر در حوزه خدمات‌دهی شهری وجه ممیزی است که توانسته به عمران و آبادانی کشور در حوزه شهری و روستایی کمک کند.
امامی با تاکید بر این ‌که رابطه مستقیم بانک‌ها با حوزه کسب و کار ، آنها را درگیر بنگاه‌داری کرده است، تصریح کرد: فعالیت بانک شهر در حوزه عمران وآبادانی کشور توانسته این بانک و افزایش سرمایه آن را از حیطه بنگاه‌داری جدا کند.
وی خاطر‌نشان کرد: دور شدن بانک شهر از بنگاه‌داری و ورود جدی در حوزه افزایش رفاه مردم در برخورداری از خدمات شهری عاملی در جهت کسب رضایتمندی مردم و در نتیجه جذب سرمایه‌های کلان داشته است.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم، با بیان این‌ که جذب سرمایه‌های مردم و هزینه کردن آن در امور تولیدی و خدماتی راهی برای رشد کشور است، گفت: اقدام بانک شهر در حوزه شهری رضایتمندی مردم را منجر شده و بسیاری از محرومیت‌ها را کاهش داده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.