تعاون و کار هرمزگان و بانک قرض الحسنه رسالت تفاهم نامه همکاری امضا کردند

|
0 دیدگاه

مدیرکل تعاون اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: بمنظور تامین مالی تعاونی های استان ، این اداره کل و بانک قرض الحسنه رسالت تفاهم نامه همکاری یک ساله امضا کردند.

موسی نجفی افزود: با انعقاد این تفاهم نامه تسهیلات بدون سود با کارمزد ۲ درصد و بازپرداخت ۱۲ تا ۶۰ ماهه تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال به اعضای تعاونی ها پرداخت می شود.
وی ادامه داد: بانک نسبت به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به معرفی شدگان اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، تعاونی ها ، اتحادیه ها و اتاق تعاون براساس ضوابط و مقررات جاری عمل خواهد کرد و باید ترتیبی اتخاذ کند تا اعضاء تعاونی ها ، اتحادیه ها و اتاق تعاون استان بدون مراجعه به شعبه از همه خدمات بانک بهره مند شوند.
مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان ابراز داشت : این اداره کل با تشویق شرکت های تعاونی و معرفی آنها به بانک قرض الحسنه رسالت ، نسبت به افتتاح حساب و ایجاد سپرده قرض الحسنه جایر نزد بانک به نام تعاونی ها و اتحادیه های اقدام و اعضا آنها را برای دریافت تسهیلات معرفی می کند.
نجفی اشاره کرد : چگونگی نحوه معرفی افراد برای دریافت تسهیلات به عهده شرکت های تعاونی ، اتحادیه ها ، اتاق تعاون براساس ضوابط داخلی بانک بوده و به منظور سهولت در معرفی افراد تعاونی ها اتحادیه ها یا اتاق تعاون ، اطلاعات نماینده قانونی خود را به همراه امضاء وی به بانک اعلام و همه معرفی نامه ها با امضاء وی صادر و به بانک ارسال خواهد شد.
وی ابراز داشت: دو طرف می توانند با اعلام قبلی یک ماهه نسبت به فسخ تفاهم نامه و قطع همکاری با یکدیگر اقدام کنند که در این صورت تعهدهای قبلی پابرجا خواهد بود
مدیرکل تعاون اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان یادآور شد: همچنین در راستای پوشش بیمه ای شرکت های تعاونی شهرستان قشم، تفاهم نامه ای بین اداره شعب بیمه تعاون استان و نمایندگی اتاق تعاون استان در قشم منعقد شد که بین ۱۰ تا ۷۰ درصد تخفیف در خدمات بیمه ای به تعاونی و اعضای آنها از طریق بیمه تعاون ارائه خواهد شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.