توصیه به دولت برای حل مشکل اشتغال با ایجاد سایت‌های خودروسازی در شهرها

|
0 دیدگاه

نماینده مردم ارومیه با اشاره به اینکه در حال حاضر شاهد احداث سایت‌های خودروسازی در بسیای از شهرهای کشور هستیم، گفت: احداث سایت‌های خودروسازی می‌تواند بخش بسیاری از معضل اشتغالزایی را در کشور کاهش دهد.

سید هادی بهادری با حضور در نخستین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته ارومیه با اشاره به اینکه نمایشگاه‌های خودرو می‌تواند تجربیات مناسبی را در اختیار فعالان صنعت خودروی کشور قرار دهد، اظهار داشت: امیدواریم در این استان یک سایت خودرو راه اندازی شود تا ارومیه بتواند از این طریق حضور پررنگی در صنعت خودرو کشور داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر شاهد احداث سایت‌های خودروسازی در بسیای از شهرهای کشور هستیم، افزود:  احداث این سایت‌ها می‌تواند بخش بسیاری از معضل اشتغالزایی را در کشور کاهش دهد البته این استان هم ظرفیت بسیار بالای صنعتی دارد.

نماینده مردم ارومیه تصریح کرد: امیدواریم راه‌اندازی سایت خودرو در این استان در دستورکار مسئولان مربوطه قرار گیرد. چرا که این موضوع می‌تواند یک تقسیم کار بهتری را ایجاد کرده و از تمام پتانسیل استان‌ها استفاده شود.

به گزارش تسنیم، نخستین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته با حضور ۱۱۰ شرکت داخلی و خارجی از تاریخ ۱۶ شهریور ماه به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های ارومیه برگزار می‌شود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.