توقف فروش کالاهای قاچاق

|
0 دیدگاه

فروش تمامی کالاهای قاچاق پس از ابلاغ مواد ۵۵ و ۵۶ آیین نامه مبارزه با قاچاق کالا و ارز متوقف شد.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی ضمن اعلام توقف فروش تمامی کالاهای قاچاق پس از ابلاغ مواد ۵۵ و ۵۶ آیین نامه مبارزه با قاچاق کالا و ارز از فروش ۱،۰۶۷  میلیارد ریال اموال منقول و غیر منقول در پنج ماهه نخست سال جاری خبر داد.

امین دلیری با اعلام این خبر افزود: در پنج ماهه نخست سال جاری ۲۴۳ میلیارد ریال اموال غیرمنقول و ۸۲۳ میلیارد ریال اموال منقول توسط این سازمان در سطح کشور به فروش رسیده است که در مجموع به نسبت مدت مشابه سال گذشته ۱۴۰ درصد رشد را نشان می دهد.

رئیس هیات مدیره سازمان اموال تملیکی در ادامه افزود: در فروش اموال منقول ۱۵۶ درصد و اموال غیر منقول ۹۷ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته ایم.

وی خاطرنشان کرد: سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی وظیفه تعیین تکلیف اموالی را که به انحای مختلف به تملک دولت درآمده و در بخش اموال منقول کالاهای قاچاق، متروکه و ضبطی بوده است و در بخش اموال غیر منقول اموال وثیقه ای و قضایی می باشند را عهده دار است و این اموال را در فرآیند مزایده و با اخذ حکم از مراجع قضایی و ذی صلاح تعیین تکلیف می کند.

وی افزود: سازمان اموال تملیکی با ۲۱ مدیریت استانی اقدام به برگزاری مزایده های سراسری الکترونیک می کند و کلیه اموال مذکور از این طریق بفروش می رسد و خاطرنشان کرد: علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی پایگاه اینترنتی سازمان www.tamliki.ir مراجعه کنند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.