حافظ در مدار صعودی ماند

|
0 دیدگاه

در معاملات بازار سرمایه در روز سی‌و‌یکم شهریورماه سال ۹۵، تعداد ۶۲۹ هزار و ۵۳۸ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۵۸۷ میلیون و ۲۷۲ هزار ریال در بیش ار ۵۱ نوبت معاملاتی داد و ستد شدند.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۱۷۸ واحد رشد به ارتفاع ۷۶ هزار و ۴۵۰ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد ۶۲۹ هزار و ۵۱۴ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۵۸۷  میلیون و ۲۴۸ هزار ریال در بیش از ۵۱ نوبت معاملاتی داد و ستد شدند.

بر این اساس شاخص‌ها به طوری که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۶۳ واحد، شاخص بازار دوم ۸۵۴ واحد، شاخص کل(هم‌وزن) ۶۲ واحد، شاخص قیمت(هم‌وزن) ۵۰ واحد، شاخص آزاد شناور ۱۸۷ واحد و شاخص بازار اول ۴۵ واحد رشد را تجربه کردند.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز سایپا، واسپاری ملت، پالایش نفت بندر عباس با روند صعودی و نمادهای ایران خودرو، زامیاد، سرمایه‌گذاری رنا، سرمایه‌گذاری سایپا با روند نزولی در معاملات امروز به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس ۵ واحد رشد کرد و در پله ۸۱۶ واحدی ماند.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۸۶۲ هزار و ۲۸۱ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۹۷۸ میلیون و ۷۱۶ هزار ریال در بیش از ۴۶ نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز فرابورس آتیه داده پرداز، سرمایه‌کذاری توسعه گوهران امید، سهامی ذوب آهن اصفهان با رشد و نمادهای مدیریت انرژی تابان هور، دامداری تلیسه نمونه، پالایش نفت تهران و پالایش نفت لاوان با کاهش به کار خود پایان دادند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.