دماسنج تالار شیشه‌ای بالا رفت

|
0 دیدگاه

در معاملات بازار سرمایه در روز بیست و نهم شهریورماه سال ۹۵، تعداد یک هزار و ۲۱۵ سهم اوراق بهادار به ارزش دو میلیارد و ۸۳۸ میلیون و ۱۲۱ هزار ریال در بیش ار ۴۵ نوبت معاملاتی داد و ستد شدند.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۱۰۵ واحد رشد به ارتفاع ۷۶ هزار و ۲۷۲ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد یک هزار و ۲۱۵ سهم اوراق بهادار به ارزش دو میلیارد و ۸۳۸  میلیون و ۱۲۱ هزار ریال در بیش از ۴۵ نوبت معاملاتی داد و ستد شدند.

بر این اساس شاخص‌ها به طوری که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۳۷ واحد، شاخص بازار دوم ۴۳۵ واحد، شاخص کل(هم‌وزن) ۲۹ واحد، شاخص قیمت(هم‌وزن) ۲۳ واحد، شاخص آزاد شناور ۱۴۳ واحد و شاخص بازار اول ۴۳۵ واحد رشد را تجربه کردند.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز سایپا، زامیاد، ایران خودرو، پارس خودرو، سرامیک صنعتی اردکان و پالایش نفت بندر عباس نماد و فولاد مبارکه اصفهان با روند صعودی در معاملات امروز به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس یک واحد رشد کرد و در پله ۸۱۰ واحدی ماند.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۴۳۰ هزار و ۹۵۶ سهم اوراق بهادار به ارزش دو میلیارد و ۴۹۸ میلیون و ۱۷۵ هزار ریال در بیش از ۱۷ نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز فرابورس پالایش نفت تهران، پالایش نفت لاوان، مدیریت انرژی تابان هور، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی با روند صعودی و نمادهای تولید نیروی برق دماوند، سهامی ذوب آهن اصفهان و سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید با روند منفی به کار خود پایان دادند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.