رشد شاخص‌ها ادامه دارد

|
0 دیدگاه

شاخص بورس و اوراق بهادار با ۱۵۷ واحد رشد به ارتفاع ۷۷ هزار و ۳۰۰ واحدی رسید و این در حالی است که شاخص بازار فرابورس به رشد یک واحدی بسنده کرده است.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۱۵۷ واحد رشد به ارتفاع ۷۷ هزار و ۳۰۰ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد ۸۶ هزار و ۵۰ سهم اوراق بهادار به ارزش دو میلیارد و ۹۹ میلیون و ۴۴۴ هزار ریال در بیش از هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شدند.

بر این اساس شاخص‌ها به طوری که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) ۵۵ واحد، شاخص بازار دوم ۱۰۳ واحد، شاخص کل(هم‌وزن) ۶۹ واحد، شاخص قیمت(هم‌وزن) ۵۵ واحد، شاخص آزاد شناور ۳۱۶ واحد و شاخص بازار اول ۱۵۱ واحد رشد را تجربه کرده است.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز سایپا، ایران خودرو، زامیاد، پارس خودرو و فولاد مبارکه اصفهان با روند صعودی، سرامیک‌های صنعتی اردکان و پالایش نفت بندرعباس با روند نزولی به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس:

شاخص بازار فرا‌بورس با کمتر از یک واحد رشد به پله ۸۱۷ واحدی رسید.

در معاملات بازار فرا‌بورس تعداد ۵۷  هزار و ۲۱۸ سهم اوراق بهادار به ارزش یک میلیارد و ۱۹۰ میلیون و ۹۰۹ هزار ریال در بیش از ۲۵۳ نوبت معاملاتی دادوستد شدند.

نمادهای پر بیننده معاملات امروز سهامی ذوب آهن اصفهان، تولید نیروی برق دماوند، مدیریت انرژی تابان هور، سرمایه‌گذاری توسعه گوهران و گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی با رشد، پالایش نفت تهران و پالایش نفت لاوان با افت واحد به کار خود پایان دادند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.