سایت فرودگاه امام خمینی(ره)، از خواب هفت روزه بیدار شد

|
0 دیدگاه

سایت اطلاع رسانی اطلاعات پروازی فرودگاه اما خمینی (ره)، بعد از یک هفته و در پی انتشار گزارش میزان به روز شد.

در پی انتشار اخباری مبنی بر اینکه سایت فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) هفت روز به خواب رفته و اطلاعات پروازی خود را در یک هفته گذشته به روز نکرده است، در روزجاری اطلاعات پروازی خود را در سایت اینترنتی این فرودگاه به روز کرده است.

سایت اینترنتی فرودگاه بین المللیامام خمینی (ره) که به عنوان مهمترین دروازه ورودی بین المللی هوایی کشور شناخته می شود از ۱۸ سپتامبر (هفت روز پیش) تا امروز به روز نشده است.

این در حالیست که بسیاری از مسافران برای اطلاع از وضعیت پرواز خود و در برخی موارد اطلاع از تاخیر پروازها از این سایت استفاده می کنند و این به روز نبودن سایت برای هزاران مسافر این فرودگاه مشکل آفرین خواهد بود.

گفتنی است بعد از انتشار این خبر، روابط عمومی این فرودگاه اعلام کرد:  مشكلی براي مراجعه به پورتال فرودگاه بين المللی حضرت امام (ره) وجود ندارد.

روابط عمومی سازمان هواپيمايي كشوري اعلام كرد نظر به انتشار برخی اخبار مبنی بر غير فعال بودن پورتال فرودگاه بين المللی حضرت امام (ره)، به اطلاع می رساند مشكلی برای مراجعه به اين پورتال وجود ندارد و كاربران می توانند برای اطلاع از آخرين اخبار و اطلاعات پرواز به سايت اين فرودگاه مراجعه كنند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.