سرمایه گذاری خارجی تحولی عظیم در صنعت خودرو ایجاد می کند

|
0 دیدگاه

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی آذربایجان غربی گفت: حضور سرمایه گذاران خارجی در صنعت خودرو می تواند منشاء تحولی عظیم باشد.

امیر مسعود فاتحی در مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه صنعت خودرو در ارومیه با بیان اینکه ایران می تواند به یکی از بزرگترین قطب های خودروسازی تبدیل شود، تصریح کرد: حضور سرمایه گذاران خارجی می تواند به صنعت خودروی ایران برای رشد کمک کند اما جذب سرمایه های خارجی در این بخش نیازمند پیش نیازها و اصلاح زیرساخت ها است.
وی افزود: باید انحصار از بین برود تا با شکل گیری یک شرایط برابر، خودروسازان ما در جهت رقابت پذیری حرکت کنند. همچنین خودروسازان باید متوجه شوند که اگر محصولی تولید می شود که اقتصادی نیست، زیانش را باید بنگاه پرداخت کند و نه مردم.
فاتحی با استقبال از برگزاری نمایشگاه خودرو در ارومیه، تاکید کرد: نمایشگاه های استانی به مردم اجازه مقایسه و انتخاب داده و موجب افزایش فروش خودروسازان می شوند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی آذربایجان غربی با اشاره به تغییر رویه خودروسازان بیان کرد: اگر شرکت ها خودروساز پیش از این به سلیقه و درخواست مشتری اهمیت نمی دادند، امروز به درستی متوجه شده اند که کیفیت محصولات و رضایت مشتریان آینده آنها را تضمین خواهد کرد.
0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.