شهرداری باعث انباشت فیش های تلفن ثابت شد

|
0 دیدگاه

مدیر فنی عملیاتی مخابرات ایران گفت: عدم همکاری شهرداری منجر به انباشت فیش های تلفن ثابت شده است.

رضا خلیلی در حاشیه نمایشگاه تلکام ۲۰۱۶ درباره مشکلات و کندی های واگذاری تلفن ثابت اظهار کرد: با توجه به ماهیت این سرویس تا حدی با چالش های اجرایی مواجه هستیم چرا که در موارد متعدد عدم همکاری شهرداری منجر به انباشت فیش های تلفن ثابت می گردد.
وی تعداد افرادی که در استان های تهران و البرز در صف دریافت تلفن ثابت مانده اند را کمتر از ۲۰ هزار نفر اعلام کرد.
او با تاکید بر اینکه به دلیل عدم همکاری شهرداری با وجود آماده بودن تجهیزات در موارد متعدد امکان واگذاری خط جدید وجود ندارد، گفت: البته در اکثر نقاط واگذاری خط تلفن به روز است و تنها در برخی محدوده های خاص برای واگذاری مشکل وجود دارد.
معاون فنی مخابرات تهران درباره میزان تخلیه پورت های اینترنت پرسرعت مخابرات نیز عنوان کرد: طبق آمارها روند تخلیه خطوط ADSL در مخابرات کمتر از سایر شرکت هاست و مدتی می شود در استان تهران پرداخت SLA نیز آغاز شده است.
او در ارتباط با کاهش تعداد تلفن های همگانی نیز توضیح داد: بر اساس استانداردهای جهانی آمار جمع آوری تلفن های همگانی از ایران بالاتر است و حتی در برخی کشورها تعداد این تلفن ها صفر شده است.
خلیلی همچنین عنوان کرد: در حال حاضر در استان تهران بالغ بر ۳۰ هزار و در کشور بالای ۱۰۰ هزار کیوسک تلفن همگانی در حال ارائه خدمات به مردم است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.