شوی جواهرات دوشس در خانه همایش

|
1 دیدگاه

گران‌سنگ‌ترین و خوش‌رنگ ولعاب‌ترین جواهرات خوش‌تراش تهران، به همت دوشس کلاب (Duchess Club) برای چهارمین بار در شوی جواهرات دوشس به نمایش درآمد. مادل‌های خوش‌پوش خانم و آقا هم با حضور در این شو، به صورت لایو جواهرات را شو می‌کردند.

ستاره جاوید: چهارمین شوی جواهرات دوشس کلاب با حضور ۱۳ گالری فاخر جواهرفروشی تهران به مدت دو روز در خانه همایش فرشته برگزار شد. در این شوی لاکچری که با هدف شریک شدن مشتریان برندهای فاخر جواهرات همراه بود، ۱۳ گالری پرآوازه و خوش‌نام و گران‌سنگ جواهرات ایران، در فضایی لوکس و حرفه‌ای، ضمن به اشتراک‌گذاری کلوپ مشتریان خود با یکدیگر، از کلکسیون جدید و لاکچری خود رونمایی کردند. همچنین در نخستین روز از این اتفاق لوکس با گردش مالی بسیار بالا، نشست خبری تاسیس و راه‌اندازی دوک کلاب (Duke Club) هم برگزار شد. دوک کلاب، کلوپ مخصوص خدمات به آقایان جنتلمن و بیزنس‌من‌هایی خواهد بود که می‌خواهند استاندارد لاکچری در زندگی‌ حرفه‌ای را بیاموزند.

گالری هومن، گالری نیکا، گالری بلانش، گالری امیریان، گالری عطاریان، گالری گلستان، گالری سنگ تهرانی، گالری مریم مظفریان، گالری کوثر، گالری داریوش مظفریان، گالری فرخی، گالری ایستاتیس و گالری بلبل طلایی، جواهرات گران‌قیمت خود را شو کردند.

همچنین علاوه بر برندهای اصلی، برندهای همراه نظیر آژانس سفرآفرین، گالری مانلی، اسپا نیلوفرآبی، مهرناز فراهانی، نیک تن، نازنین ولی‌محمد و بنیاد خیریه کتایون ریاحی هم در این شو حضور داشتند. از نقاط برجسته و متمایز این شو، حضور برندهای فاخر جواهرات در فضایی کاملا رقابتی و در عین حال اشتراکی بود که هر برند به فراخور فعالیت خود، محصولات خود را برای کلوپ وی‌آی‌پی خود و دیگران به نمایش گذاشته بود.

از جمله نکته‌های خبری و قابل توجه این شو، حضور برخی تولیدات موزه‌ای و کلکسیونی در این شو بود که به همت برخی گالری‌ها همچون گالری هومن، به نمایش درآمد. برای مثال ست کفش و کمربند مردانه این برند که تمام‌طلا و مزین به تکه‌های جواهر در رخ رویی کفش و شمش طلا در کف زیرین محصول بود، جنبه‌های موزه‌ای و کلکسیونی محصول را بالا می‌برد. برخی اقلام نظیر کمربند تمام‌طلای زنانه و مردانه هم که به سفارش برخی سفرای عرب ساخته شده است، به قیمت ۱۲۰ میلیون تومان در این شو، به نمایش درآمد.

«سعید اردکانی» مدیرعامل شرکت بازرگانی «برخورد نزدیک از چشم سوم»، درباره هدف از برگزاری این شوی جواهرات گفت: دوششس کلاب، باشگاه مشتریان وی‌آی.پی شرکت است که با بیش از دو هزار عضو فعال و مشارکت‌کننده در حوزه جواهرات، فعالیت می‌کند. دوشس کلاب سالانه دو شماره ژورنال تخصصی در ۱۴۰ صفحه منتشر می‌کند که اختصاص به معرفی تمام جزئیات مربوط به جواهرات و فعالان این حوزه از اتحادیه طلا و جواهر تا تولیدکنندگان و سازندگان جواهرات است. همزمان با رونمایی از ژورنال دوشس کلاب، ما اقدام به برگزاری شوی جواهرات کرده و با رونمایی از ژورنال، این امکان را به مشتریان دوشس کلاب فراهم می‌کنیم که با برندهای تحت قرارداد ما بیشتر آشنا شده و بازار اشتراکی بزرگی تهیه می‌شود. به عبارت دیگر، شوی جواهرات هر سال، دو بار میزبان گالری‌های فاخر جواهرات در تهران است. با رونمایی چهارمین ژورنال دوشس کلاب، شوی جواهرات فاخر تهران دو ساله شد.

به گزارش خبرنگار آسیا، کلاسیک‌‌ترین، لوکس‌های ‌ترین و مدرن‌ترین مجموعه جواهرات از ۱۳ گالری جواهرات فاخر تهران، به مدت دو روز در خانه همایش برای کلوپ مشترایان وی‌آی‌پی دوشس کلاب به نمایش گذاشته شد. این شوی جواهرات به همت شرکت «برخورد نزدیک ازچشم سوم» در حالی برگزار شد که رونمایی از چهارمین ژورنال دوشس کلاب، بهانه برگزاری این شوی فاخر و قمیتی بود.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

4 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: غزل گوهر

ممنون از این مطلب جالب

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.