صندوق قرض الحسنه امداد ولایت شعبه سمنان افتتاح شد

|
0 دیدگاه

صندوق قرض الحسنه امداد ولایت شعبه سمنان وابسته به کمیته امداد، روز دوشنبه با حضور مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کشور افتتاح شد.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان در آئین افتتاح این صندوق در سالن اداره کمیته امداد شهرستان سمنان گفت: اعطای وام قرض الحسنه در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با سه درصد کارمزد است.
سید جواد رضوی گفت: صندوق قرض الحسنه رسالت امید ولایت با هدف ارائه تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان در قالب وام های ازدواج، تحصیل، امور بهداشتی و درمانی و مسکن، با کارمزد سه درصد پرداخت می شود.
وی تصریح کرد: میزان اعتبارات این صندوق، از وجوه سپرده های اختصاصی مرکز سپرده های اشخاص حقیقی و حقوقی در این صندوق و هدایای کمک نقدی وغیرنقدی تامین شده است.
رضوی خاطرنشان کرد: تا به حال ۱۴ نمایندگی صندوق قرض الحسنه در کل کشور افتتاح شده است و پانزدهمین نمایندگی این صندوق در استان سمنان ایجاد شد و تا پایان امسال تعداد نمانیدگی های این صندوق در کشور به ۳۶ شعبه می رسد.
وی با بیان اینکه صندوق قرض الحسنه امداد ولایت دارای مجوز از بانک مرکزی است، افزود: هدف از فعالیت این صندوق، استفاده از ظرفیت های مختلف قرض الحسنه و ترویج این فرهنگ در بین مردم است.
رضوی گفت: وام کارگشایی ابتدا تا سقف وام قرض الحسنه و تا ۵۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است و اولویت مطلق برای اعطای تسهیلات با مددجویان کمیته امداد است و در آینده با افزایش منابع به اقشار مردم نیز وام اعطا می شود.
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان افزود: میزان اعتبار اولیه برای راه اندازی صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در سمنان ۲۶ میلیارد ریال بوده است.
شعبه صندوق قرض الحسنه امداد ولایت سمنان در بلوار میرزای شیرازی، نبش خیابان شهید مدنی قرار دارد.
در این آئین، بیژن آقاجانی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کشور، امام جمعه موقت، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی و مدیران امور شعب بانک های استان سمنان حضور داشتند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.