عذر خواهی “عمان ایر” از مسافران بابت درج نام خلیج فارس

|
0 دیدگاه

عمان ایر در حالی برای درج نام خلیج فارس در نقشه این ایرلاین از مسافران خود عذرخواهی کرد که هیئت تجاری این کشور در حال حاضر برای بستن قرارداد های تجاری در ایران هستند.

شرکت هواپیمایی عمان ایر بابت اینکه نام خلیج فارس را در نقشه‌های خود استفاده کرده است و از عنوان جعلی “خ ل ی ج ع ر ب” استفاده نکرده بود از مسافران خود عذرخواهی کرد!

گفتنی است این اقدام قابل تامل در شرایطی انجام گرفت که هیئت تجاری عمان در حال حاضر برای بستن قراردادهای مشترک همکاری به ایران سفر کرده‌اند.

بر اساس این گزارش همکاری های مشترک در زمینه های مختلف حمل و نقل دریایی، خودروسازی، صنایع تبدیلی و غیره در دستور کار مذاکرات مسئولان اقتصادی دو کشور قرار دارد و این اتفاق قابل تامل تاکنون هیچ واکنشی از سوی مقامات کشورمان نداشته است.

لازم به ذکر است روز گذشته هم خط دریایی ایران و عمان  با حضور وزیر صنعت و تجارت ایران و وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان در “خلیج فارس” افتتاح شد.

جالبتر آنکه در این مراسم وزیر صنعت و تجارت عمان تاکید کرد: تقویت روابط و میزان سرمایه گذاری ایران و عمان برای تمام کشورهای حاشیه “خلیج فارس” همراه با پیامی مبنی بر آنکه ایران مرکز ثقل امنیت و ایجاد توازن و تعادل در بین کشورها به شمار می‌آید، است.

1 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.