عرضه خودروی CS35 آغاز شد

|
1 دیدگاه

شهباز با بیان این‌که چانگان شرکت تجاری فورد سیتروئن و مزدا بوده و محصولات مشترکی همچون شرکت‌های سوزوکی تولید می‌کند، گفت: درصد داخلی شدن CS35 ، ۱۴ درصد است که تا پایان سال به ۳۰ درصد و سال آینده به ۴۰ درصد افزایش خواهد یافت.

مدیر عامل سایپا کاشان از آغاز عرضه خودروی CS35 خبر داد. شهباز اظهار کرد: CS35  اولین محصول تولیدی مشترک شرکت‌های سایپا و چانگان است.
وی با بیان این‌که چانگان شرکت تجاری فورد سیتروئن و مزدا بوده و محصولات مشترکی همچون شرکت‌های سوزوکی تولید می‌کند، خاطر نشان کرد: درصد داخلی شدن CS35 ، ۱۴ درصد است که تا پایان سال به ۳۰ درصد و سال آینده به ۴۰ درصد افزایش خواهد یافت.

در این مراسم یوآن، قائم مقام شرکت چانگان اضافه کرد: چین از شرکای مهم تجاری ایران در توسعه صنعت خودرو است. به گونه‌ای که ایران هم‌اکنون سومین بازار بزرگ شرکت چانگان است.

وی با بیان این که چانگان سالانه یک میلیون دستگاه خودروی سواری تولید می‌کند، خاطر نشان کرد: این شرکت در بسیاری از کشورهای جهان از جمله ایتالیا، ژاپن، انگلستان و آمریکا فعالیت دارد.

2 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: محمد

این که همه اسامی چینی هست فقط عنوان میشه محصول مشترک سیروئن و مزداست. اگه واقعا چینی نباشه باید تا قبل از داخلی شدنش هر کی میخواد بخره!

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.