عملکرد اقتصاد مقاومتی پایتخت در جداول نیپا جمع بندی می‌شود

|
0 دیدگاه

عضو ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شهرستان تهران گفت:عملکرد شهرستان تهران در اقتصاد مقاومتی براساس فعالیت های کمی و قابل اندازه گیری دستگاه ها و در جداول ۱و۲ نیپا جمع بندی می شود .

علیرضا شهرکی عضو ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شهرستان تهران اظهار داشت:تاکنون اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی مشخص و ابلاغ های آنان صادر شده و جلسات مربوط به آن برگزار شده است .

 وی در ادامه افزود:در این راستا کارگروه های تخصصی بخش خصوصی اقتصاد مقاومتی و جلسات مربوط به آن نیز تشکیل شده است و در کمیته برنامه ریزی شهرستان تهران موضوع ها مطرح و قرار است دستگاه ها برش های مربوط به خود را ارسال کنند.
عضو ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شهرستان تهران تصریح کرد: برش استانی  برخی از دستگاه ها مورد تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران قرار گرفته و برش شهرستانی تعدادی دیگر تنظیم خواهد شد .
شهرکی گفت: برای تمام دستگاه های عضو ستاد اقتصاد مقاومتی تهیه و تنظیم برش استانی و شهرستانی مورد تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی لازم است و دستگاه هایی که هنوز موفق به تهیه آن نشده اند باید هرچه زودتر آنرا ارائه دهند.
وی در خصوص رتبه استان تهران در بحث اقتصاد مقاومتی گفت: این کار باتوجه به معرفی پروژه ها ،برنامه ها و عملکرد دستگاه ها در پایان سال جاری مشخص خواهد شد که در این راستا فعالیت های کمی و قابل اندازه گیری در جداول ۱و۲ نیپا جمع بندی می شود .
0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.