فروش کالاهای قاچاق متوقف شد

|
0 دیدگاه

دلیری ضمن اعلام توقف فروش تمامی کالاهای قاچاق پس از ابلاغ مواد ۵۵ و ۵۶ آیین نامه مبارزه با قاچاق کالا و ارز از فروش ۱۰۶ میلیارد تومان اموال منقول و غیر‌منقول در پنج ماهه نخست سال جاری خبر داد.

امین دلیری اظهار کرد: در پنج ماهه نخست سال جاری ۲۴۳ میلیارد ریال اموال غیرمنقول و ۸۲۳ میلیارد ریال اموال منقول توسط این سازمان در سطح کشور بفروش رسیده است که در مجموع به نسبت مدت مشابه سال گذشته ۱۴۰ درصد رشد را نشان می‌دهد.

مدیرعامل سازمان اموال تملیکی افزود: در فروش اموال منقول ۱۵۶ درصد و اموال غیر منقول ۹۷ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی وظیفه تعیین تکلیف اموالی را که به انحاء مختلف به تملک دولت درآمده و در بخش اموال منقول کالاهای قاچاق، متروکه و ضبطی بوده و در بخش اموال غیر منقول اموال وثیقه‌ای و قضایی است را عهده دار بوده و این اموال را در فرآیند مزایده و با اخذ حکم از مراجع قضایی و ذی صلاح تعیین تکلیف می‌نماید.

دلیری افزود: سازمان اموال تملیکی با ۲۱ مدیریت استانی اقدام به برگزاری مزایده‌های سراسری الکترونیک می‌نماید و کلیه اموال مذکور از این طریق بفروش می‌رسد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.