۱۰۰ هزار کانال تلگرامی وجود دارد

فضای شبکه های اجتماعی طوفانی است

|
0 دیدگاه

دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان این که ۱۰۰ هزار کانال تلگرام با یک میلیون محتوای روزانه داریم گفت: فضای شبکه های اجتماعی طوفانی است.

سید ابوالحسن فیروزآبادی در همایش ملی حمایت از توسعه شبکه های اجتماعی بومی با بیان اینکه فناوری ها چون از غرب وارد کشور می شوند عمدتا مبتنی بر فرهنگ و ذهنیت ما نیستند، اظهار کرد: متأسفانه ورود برخی فناوری ها به کشور متعادل نیست.

دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه فناوری ها مختص کشورهایی است که تیراژ روزنامه آنها به هشت میلیون می رسد، گفت: ما در کشورمان بیشتر از ۸۰ هزار تیراژ نداریم لذا شاید آمادگی نهادی ما به اندازه غربی ها بروز و ظهور نیافته باشد.

وی افزود: در حال حاضر استفاده از شبکه های اجتماعی در ایران در حوزه سرگرمی ها کمی نگران کننده است در حالیکه ۱۰ میلیارد دلار گوشی و ۲۰ میلیارد دلار تجهیزات ارتباطی در کشور موجود است.

فیروزآبادی با اشاره به اعداد و ارقامی در زمینه استفاده از شبکه های اجتماعی گفت: در حال حاضر ۱۰۰ هزار کانال تلگرامی داریم و یک میلیون و ۲۰۰ هزار مطلب در فضای تلگرام در طول شبانه روز تولید محتوا می کنند.

وی افزود: میزان بازدید از هر کدام از این مطالب هم میانگین ۱۵۰۰ در روز است. در اینستاگرام هم ممکن است در ۲۴ ساعت بالغ بر دو سه هزار کامنت تولید شود. این فضا به شدت طوفانی و پویا است.

در حال تکمیل است…

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.