فعالیت بیش از ۱۰۰ هزار خودپرداز در روستاها

|
0 دیدگاه

مدیرعامل پست بانک ایران با اشاره به اینکه خدمات پست بانک در همه نقاط به ویژه در روستاها ارائه می شود ، گفت: حدود ۲۰ هزار نفر در پست بانک های روستایی مشغول کار هستند.

خسرو فرحی امروز چهارشنبه در دیدار با تولیت آستان مقدس حرم حضرت معصومه(س)، افزود: ۱۲ هزار و ۵۰۰ نقطه روستایی با مدیریت جوانان تحصیلکرده بومی از خدمات پست بانک بهره می برند.

وی ادامه داد: اکنون در ۳۰ درصد روستاهای کشور فعالیت داریم که امیدواریم با تامین سخت‌افزارهای مورد نیاز بتوانیم در روستاهای دارای جمعیت بیش از ۲۰ خانوار نیز ارائه خدمات داشته باشیم.

وی با بیان اینکه پست بانک‌ها به عنوان مراکز بانکی فعال از بسترهای ارتباطی کشورها در راستای کاهش هزینه‌ها استفاده می‌کنند، اظهار کرد: ۴۰۶ شعبه پست بانک در سطح شهرهای مختلف کشور فعالیت دارد.

مدیرعامل پست بانک ایران به فعالیت بیش از ۱۰۰ هزار دستگاه خودپرداز در روستاها اشاره کرد و گفت: نزدیک به ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر با استفاده از این خودپردازها یارانه‌های خود را دریافت می‌کنند.

فرحی با اشاره به پرداخت ۸۵ هزار مورد تسهیلات به روستاییان، گفت: این وام ها از مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال تا ۲۰۰ میلیون ریال برای خرید مواد اولیه کشاورزی و دامداری و سایر مشاغل کوچک اعطا شده است.

وی افزایش بسترهای خدمات‌رسانی در نقاط مختلف کشور را از اولویت‌های پست بانک برشمرد و خاطرنشان کرد: برای تحقق این هدف از ظرفیت‌های خود در نقاط مختلف کشور استفاده می‌کنیم.

مدیرعامل پست بانک ایران خاطر نشان کرد: درسال ۱۳۷۴ پست بانک ایران تاسیس شد و تاکنون توانسته است خدمات مناسبی در تمام نقاط کشور ارائه کند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.