فعالیت ۱۴۰۰ فرزند شهید در صنعت آب و برق

|
0 دیدگاه

معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو گفت: یاد و خاطره شهید عباسپور و شهدای صنعت آب و برق همیشه زنده است و این صنعت مدیون فداکاری شهدا است.

«علی اکبر مهاجری» معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو در دومین یادواره شهید حسن عباسپور و ۵۰۰ شهید صنعت آب و برق اظهار داشت: شهدا جان خود را در راه اعتلای وطن تقدیم کردند و ما بایستی با کار و تلاش و از خودگذشتگی ادامه دهنده راه آنان باشیم.

وی افزود: یاد و خاطره شهید عباسپور و شهدای صنعت آب و برق همیشه زنده است و این صنعت مدیون فداکاری شهدا است.

معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو تصریح کرد: بر اساس ارزیابی‌های انجام شده از فرزندان معظم شهدا در حوزه صنعت آب و برق کشور، ۱۰ درصد آنان دارای سابقه تدریس، ۳۲ درصد دارای سوابق نگارش علمی، ۱۶ درصد دارای سوابق فعالیت‌های فرهنگی، ۴ درصد دارای سوابق فعالیت نو آورانه و ۳۸ درصد دارای سوابق مهارتی هستند.

وی ادامه داد: بر اساس این ارزیابی‌ها، ۶۲ درصد از فرزندان شهدا در رشته برق و ۳۴ درصد در رشته آب و آبفا تحصیل کرده‌اند.

این مقام مسئول با بیان اینکه “۱۴۰۰ فرزند شهید در صنعت آب و برق مشغول فعالیت هستند”، گفت: از این تعداد ۷ درصد دارای مدرک دکترا، ۲۶ درصد کارشناسی ارشد،۳۶ درصد کارشناسی،۵ درصد دانشجو و بقیه زیر دیپلم هستند؛ حدود ۱۹ درصد از فرزندان شهدا در رده سنی بین ۲۰ تا ۳۰ سال، ۵۷ درصد بین ۳۰ تا ۴۰ سال، ۱۷ درصد بین ۴۰ تا ۵۰ سال و بقیه ۵۰ سال به بالا هستند.

وی افزود: حدود ۶۶ درصد از این فرزندان دارای سابقه کاری کمتر از ۱۰ سال، ۱۹ درصد بین ۱۰ تا ۲۰ سال، ۹ درصد بین ۲۰ تا ۳۰ سال و ۶ درصد ۳۰ سال به بالا هستند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.