قرارداد ۳ ساله برای تداوم حضور محصولات Aten درایران

|
0 دیدگاه

نشست خبری شرکت رایمند رایانه با حضور مدیرعامل شرکت رایمندرایانه جناب مهندس امیر قلی‌زاده و دو تن از مدیران شرکت ATEN شریک تجاری رایمند، خانوم جنیس چو از تایوان و کریم درویش مصری که به بهانه حضور رایمند رایانه در نمایشگاه الکامپ مشهد در ایران به‌سر می‌برند و حضور جمعی از خبرنگاران جراید، خبرگزاری‌ها و وب‌سایت‌های خبری با هدف معرفی جامع و تشریح قابلیت‌ها و مزایای رقابتی محصولات ATEN که در محل سالن اجتماعات شرکت برگزار شد.

در این نشست مهندس قلی‌زاده ضمن خوشامدگویی به اهالی رسانه در خصوص پروژه‌ها و مشتریان سالیان دور و نزدیک صحبت کردند و این توضیحات را به‌خدمات رایمندرایانه سوق دادند و اهداف خدمات رایمند را کمک و راهنمایی خریداران در راه‌اندازی و نصب محصولات متنوع – راهنمایی مصرف‌کنندگان، ارایه نکات فنی و آموزش چگونگی استفاده آن – رفع ایراد کالاهای معیوب در کوتاه‌ترین زمان و تحویل به مشتری تشریح کردند.

در ادامه کریم درویش با ارایه یک ‍‍‍‍پاورپوینت در خصوص محصولات ارایه شده آتن در ایران توضیح دادند و درمورد چند کالای محبوب آتن در ایران مباحث تخصصی را با اهالی رسانه درمیان گذاشت.

بعد از آن نوبت به خانوم جنیس چو رسید که در اول سخن از تمدید سه‌ساله قرارداد انحصاری آتن با رایمندرایانه خبر داد و نوید همکاری‌های گسترده‌تر در بازار تکنولوژیک ایران را با همراهی شریک تجاریش اعلام کرد.

موضوع بعدی نشست در خصوص تحولات فیزیکی رایمندرایانه بود. انتقال واحد فروش به یک طبقه‌ی مجزا و گسترش آن، گسترش فضای انبار جهت افزایش موجودی محصولات برای ارتقای پاسخگویی نیاز مشتریان، گسترش واحد بازرگانی و ایجاد فضای مناسب برای نمایش محصولات بود که مهندس علی قلی‌زاده مجاوری توضیحات جامعی ارایه داد.

در بخش بعدی نشست خبری به صورت تخصصی به کی‌وی‌ام سوییچ‌ها، کنسول دراور، محصولات ویدیویی ، سیستم ارتینگ و فناوری EDID  و مدیریت و کنترل از راه دور سرورها و دسترسی به BIOS پرداخته شد. سپس مدعوین از محصولات موجود در  SHOW ROOM رایمند دیدن کردند.

در پایان این نشست؛ پرسش و پاسخ خبرنگاران از مدیرعامل و مدیران فروش، فنی و خدمات رایمند رایانه صورت گرفت که با توضیحات آنان پرونده این نشست بسته شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.