قیمت نهایی مسکن مهر پردیس مشخص شد

|
0 دیدگاه

مدیرعامل شهر پردیس گفت: با فعالیت های صورت گرفته خارج از قرارداد، قیمت فاز های مختلف مسکن مهر شهر پردیس تغییر کرد.

سعید غفوری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در خصوص برخی اخبار منتشره مبنی بر افزایش قیمت واحد های مسکن مهر پردیس اظهار داشت: این شرکت  به این دلیل که اجازه قانونی برای افزایش قیمت واحد ها را  ندارد از این رو نمی تواند قیمت نهایی فاز های مختلف را انیز افزایش دهد.

وی ادامه داد: در روز های گذشته کارشناسان قیمت نهایی فاز های پنج، هشت، ۹ قدیم و ۹ جدید را مشخص که قیمت های اعلام شده متناسب با متراژ  واحد ها است؛ قیمت پایه در پردیس ۳۳۰ هزار تومان برای هرمترمربع در نظر گرفته شده بود که در دولت قبل و با الحاقیه شماره ۳ مورخ ۲۳ دی ماه ۹۲ تغییراتی در آن اعمال شد.

این مقام مسئول با اشاره به قیمت جدید انشعاب های شهر پردیس، گفت: قیمت انشعاب ها و بخشنامه های دولتی  نیز اعتراضات نماینده متقاضیان را در پی داشته است؛ طبق محاسبات قیمت انشعاب به ازای هر واحد ۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان تا امروز بوده و مسلما متقاضیانی که هزینه آن را در سال گذشته پرداخت کرده ، مبلغ کمتری را می پردازند، عمده تفاوت قیمت فاز ۱۱ و پنج نیز در اختلاف قیمت انشعاب است که اگر وزارت نیرو از دریافت این مبلغ صرف نظر کند، ما هم از متقاضیان این مبلغ را دریافت نخواهیم کرد.

وی در ادامه، افزود:، همچنین بخشنامه های دولتی نظیر بیمه، مالیات، نظام مهندسی نیز حدود سه میلیون تومان است که اگر از این مبلغ از دریافت نشود مسلما قیمت تمام شده واحد ها نیز کاهش می یابد.

 غفوری تاکید کرد: طبق دستور وزارت راه و شهرسازی هزینه آماده سازی نیز از مردم دریافت نشد و در حال حاضر تنها  هزینه محوطه سازی و قطعه سازی اخذ می گردد.

 مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در پایان قیمت نهایی واحد ها را اینگونه عنوان کردوگفت : فاز ۱۱ حدود ۳۹ میلیون ۷۵۰ هزار تومان، فاز پنج بسته به متراژ بین ۴۶ تا ۴۷ میلیون تومان و فاز هشت نیز  با توجه به متراژ های بالای واحد های این فاز که از ۱۰۷ متر تا ۱۸۴ متر نیز می رسد بین حدود قیمت ۶۵ تا ۸۴ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

2 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.