مدیر هواپیمایی بریتیش ایرویز: به‌خاطر از سرگیری پرواز تهران-لندن خوشحالیم

|
1 دیدگاه

مدیر بخش شبکه و پروازهای هواپیمایی بریتیش ایر ویز در پی آغاز پرواز مستقیم بین تهران و لندن گفت: از اینکه قرار است خدمات را دوباره بین تهران و لندن ارائه دهیم، هیجان زده هستیم.

بریتیش ایر ویز پروازهای مستقیمش را به فرودگاه امام خمینی تهران از فرودگاه هیترو لندن آغاز کرد. با از سرگیری پروازهای بریتیش ایرویز به ایران، اکنون پرواز مستقیم بین تهران و لندن در هر هفته به ۹ پرواز افزایش یافت که شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران سه پرواز تهران – لندن و بالعکس و بریتیش ایرویز لندن – تهران و بالعکس انجام می‌دهند. اولین پرواز این هواپیمایی روز پنجشنبه هفته گذشته صورت گرفت.

بر همین اساس سین دویل، رییس بخش شبکه و پرواز بریتیش ایر ویز به خبرگزاری «هات لایر میدل‌ایست» گفت: این شرکت هواپیمایی تاریخ طولانی ای در پرواز به ایران دارد و به همین دلیل ما از اینکه قرار است خدمات را دوباره بین تهران و هیترو ارائه دهیم هیجان‌زده هستیم. ایران یک کشور جذاب با مکان‌های توریستی جالب و هیجان‌انگیز است که توریست‌ها می‌توانند آن را به عنوان مقصدی با فرهنگ باستانی در نظر بگیرند.

او گفت: برداشته شدن تحریم‌ها نیز به طور ویژه‌ای بر بازگشایی مجدد روابط تجاری و راه‌های ارتباط مجدد با اقتصاد ایران موثر بوده است. ایران دومین کشور بزرگ خاورمیانه و شمال آفریقاست که طیف گسترده‌ای از صنایع و تجارت‌ها را در خود جای داده است.

2 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: beh ata

بله باید هم خوشحال باشند برای فتنه جدید ۹۶ جاسوسها رو مستقیم میفرستند سفارت خانه به عجله باز شده انگلیس در تهران اماده یار گیری باشند و ارتباطشون هم با تلگرام برقراره….. اماحزب الله بیداره و مرصادی دیگر منتظر منافقین

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.