مردم فریب سوداگران مسکن مهر را نخورند

|
0 دیدگاه

مدیر عامل شهر جدید پرند گفت: مردم برای نقل و انتقالات مسکن مهر پرند هیچگونه هزینه ای به دلالان بازار مسکن ندهند.

علی اکبرطاهری افزود: برخی از سودجویان بازار مسکن از نداشتن آگاهی مردم در نقل و انتقالات مسکن مهر سو استفاده می کنند و از آنها پول دریافت می کنند.

وی تصریح کرد: در یکسال گذشته ما در شهر جدید پرند ،کارگزاری درخصوص نقل و انتقالات مسکن مهر و مشکلات مردم ایجاد کردیم تا مردم بتوانند بدون هیچگونه مشکلی اقدام به داد و ستد کنند.

طاهری در خصوص نقل و انتقالات در فروش مسکن مهر گفت: ما کارگزاری در خود مسکن مهر پرند از یکسال گذشته راه انداختیم و امروز هزار واحد به شکل نقل و انتقالات به صورت قطعی انجام شده است.

وی افزود: به مردم توصیه می کنم فقط به کارگزاری ها مراجعه کنند زیرا استعلام فقط از طریق کارکنان انجام می شود و سند در شرکت عمران شهرهای جدید ثبت می شود.

طاهری تاکید کرد: زمان نقل و انتقالات بسیار کوتاه و کمتر از نصف روز است و هیچ هزینه ای ندارد.

مدیرعامل شهر جدید پرند با اشاره به ۴ خطه کردن قطار حومه گفت: مترو پرند به شهرداری تهران واگذار شده و اکنون مترو از شهر آفتاب به فرودگاه امام شروع به ساخت کرده و ما آماده هستیم از منابع داخلی شرکت که از اراضی زمین ما است پرداخت کنیم تا مشکلاتی که در مسیر فرودگاه امام (ره) به شهر پرند است مرتفع شود.

وی افزود: علاوه بر مترو ، قطار حومه ای شهر تهران هم در شهر پرند وجود دارد که از ایستگاه راه آهن تهران به اسلامشهر و شهر پرند می رسد که وزیر راه و شهرسازی دستور داد ۴ خطه شود و ۵۰ درصد هزینه را شرکت عمران پرند پرداخت کند.

طاهری درباره واحدهای فاقد متقاضی نیز گفت: ما ۷ هزار واحد متقاضی با پیشرفت ۳۰ درصد به بالا داشتیم که با اعلام فراخوان و حذف شرط برای دریافت واحدها ، ۱۰ هزار نفر مراجعه کردند و در حال پالایش هستیم.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.