مسائل و مشکلات بانک های استان ایلام در نشست با رئیس کل بانک مرکزی بررسی می شود

|
0 دیدگاه

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام گفت: مسائل و مشکلات پیش روی بانک های استان در نشست روز شنبه با رئیس کل بانک مرکزی بررسی می شود.

حشمت اله عسگری اظهار کرد: ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی روز شنبه به استان ایلام سفر می کند و علاوه بر نشست اقتصاد مقاومتی استان ایلام در یک جلسه مشترک مسایل و مشکلات پیش روی بانک های استان در حضور مدیران عامل بانک ها بررسی خواهد شد.
وی افزود: در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و عمل به فرمان مقام معظم رهبری و تاکید دولت اکنون همه هم و غم مسئولان استان رفع موانع تولید و پیگیری پویایی در بخش طرح های صنعتی و کشاورزی است.
عسگری تاکید کرد: پیگیری های زیادی برای رفع موانع تولید استان که عمده آنها بدلیل انباشت بدهی طرح ها و نبود سرمایه در گردش است، صورت گرفته اما بخشی از این مشکلات با توجه به محدودیت های قانونی و دستور العمل و بخشنامه های داخلی بانک ها باید از طریق بانک مرکزی پیگیری و بر طرف شود.
معاون استاندار ایلام گفت: به همین دلیل با تلاش مجموعه اقتصادی و استاندار ایلام برای حضور رئیس کل بانک مرکزی و پیگیری این مشکلات مکاتباتی انجام گرفت که امیدواریم در این سفر بخش زیادی از این مسائل بر طرف شود.
وی رعایت قید منابع و مصارف، عدم پذیرش وثایق ملکی روستایی، عدم پذیرش مازاد مکان اجرای طرح بعنوان تضمین، انباشت بدهی را از جمله مسایل و مشکلات مربوط به بانک های استان اعلام کرد.
عسگری ابراز امیدواری کرد که با تسهیل در امور اقتصادی و رفع مشکلات و موانع تولید علاوه بر پویایی تولید و صنعت استان زمینه اشتغال جوانان ایلامی نیز هموار شود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.