مشارکت بانک ها در برنامه های اقتصادی هم تراز رشادت رزمندگان دفاع مقدس است

|
0 دیدگاه

استاندارسمنان با اشاره به نقش مشارکت بانک ها در برنامه های اقتصادی در شرایط کنونی کشور، گفت: اگر رزمندگان با رشادت های خود نقش اساسی در پیروزی کشور در دوران دفاع مقدس داشتند، امروز بانک ها در مسیر رشد و رونق اقتصادی که مورد هدف دشمن است، نقش تعیین کننده دارند.

محمدرضا خباز یکشنبه شب در اولین گردهمایی ایثارگران بانک های استان سمنان گفت: با وجود تعداد جوانان بی کار کشور، اقدام شبکه بانکی در اعطای تسهیلات به موقع با وجود تمام مشکلاتشان، نشان از تفکر خلاقانه و کارگشا در خدمت به مردم برای ایجاد اشتغال دارند.
وی تصریح کرد: امروز دشمن با همه محاسباتی که انجام داده از حمله نظامی به ایران ناامید شده است.
استاندارسمنان گفت: جنگ امروز ایران در زمینه فرهنگی و اقتصادی است که با تدابیر مقام معظم رهبری و تشکیل ستاد فرماندهی و حمایت بانک ها با اعطای تسهیلات به موقع، در مقابل دشمن پیروز خواهیم شد.
وی با بیان اینکه درزمان هشت سال دفاع مقدس گلوله و حتی سیم خاردار را از خارج از کشور وارد می کردیم، افزود: امروز با اتکا به منابع داخلی، سرآمد خیلی از کشورها هستیم.
خباز گفت: ایران در زمان جنگ در مقابل ۸۰ کشور قدرتمند دنیا قرار گرفت و۴۶ کشور به طور رسمی به عراق کمک می کردند.
استاندار سمنان تاکید کرد: با ایجاد واحدهای تولیدی، توجه به توان داخلی و تولیدات متکی بر دانش داخلی، امروز توان صادرات داریم و در مسیر خودکفایی موفق گام برداشته ایم.
دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان سمنان نیز در این نشست گفت: ایجاد اشتغال و توسعه عمران و آبادانی کشور و زیرساخت های آن اتفاق نخواهد افتاد مگر با مشارکت بانک های کشور که پایه کار و مشارکت اقتصادی هستند.
حسن مونسان با بیان اینکه فاصله زیادی تا هدف نهایی برای رسیدن به اقتصاد دلخواه و مطلوب وجود دارد تاکید کرد: استان سمنان با درایت مسوولین وایجاد بنگاه های اقتصادی کوچک، کارنامه ای رضایت بخش از جنبه اقتصادی ارائه کرده است.
وی تصریح کرد: با تکیه بر منویات مقام معظم رهبری در سنگر اقتصادی و انجام وظیفه شاهد هستیم که امروز جمهوری اسلای یکه تاز کشورهای منطقه در امور مختلف است.
مونسان با بیان اینکه دشمنان اقتصاد ایران را هدف قرار داده اند، تاکید کرد: خدمت کردن در هر نقطه و هر مکان افتخار است، اما خدمت کردن در سنگر اقتصاری کشور کمک به آینده و خودکفایی کشور است.
در این آیین با حضور سردار سیدمحمدتقی شاهچراغی فرمانده سپاه قائم(عج) و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان سمنان، از ۹ مسوول و مدیر جانباز بانک های استان سمنان تقدیر شد.
استان سمنان با تقدیم بیش ازهفت هزار و۵۰۰ جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس، از این حیث رده دوم کشور قرار دارد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.