مشارکت در بازسازی عتبات از طریق تلفن همراه

|
0 دیدگاه

ایرانسل از امکان پرداخت نذورات نقدی برای بازسازی عتبات عالیات از طریق تلفن همراه خبر داد.

این اپراتور در راستای توسعه و تعمیق فرهنگ تشیع و به منظور تسهیل روند مشارکت در پروژه بازسازی عتبات عالیات روشی ساده و مطمئن را برای شرکت در این امر خیر در اختیار مشترکان خود قرار داده است.

مشترکان ایرانسل می‌توانند با پرداخت مبلغ مورد نظر خود از طریق پیامک یا کدهای دستوری در پروژه عظیم بازسازی عتبات عالیات مشارکت کنند و از اجر معنوی آن برخوردار شوند.

بر این اساس تمامی مشترکان ایرانسل می‌توانند نذورات نقدی خود را با شماره‌گیری کد دستوری *۳۵۹*۱# و یا با ارسال رایگان عدد ۱ به شماره ۳۵۹ و انتخاب مبلغ دلخواه، (۱۰۰۰، ۲۰۰۰ و یا ۵۰۰۰ ریال به صورت هفتگی) پرداخت کنند.

مبلغ مورد نظر پس از تایید توسط مشترک، از اعتبار ریالی سیم‌کارت مشترکان اعتباری کسر می‌شود. مشترکان دائمی نیز مبلغ اهدا شده را در صورت‌حساب دوره بعدی خود مشاهده خواهند کرد. مبلغ جمع‌آوری شده، در اختیار ستاد بازسازی عتبات عالیات برای هزینه‌کرد در این پروژه عظیم قرار می‌گیرد.

علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به وب‌سایت ایرانسل مراجعه کنند.

ایرانسل همچنین مسابقه مردمی ارائه ایده و طراحی اپلیکیشن‌های موبایلی مرتبط با اربعین حسینی (ع) را برگزار کرده است.

این مسابقه با هدف بسترسازی جهت توسعه ارائه خدمات اجتماعی و فرهنگی به زائران و مجاوران و تسهیل زیارت کربلای معلی در ایام اربعین حسینی(ع) و رفع نیازهای شرکت‌کنندگان در این گردهمایی بزرگ مذهبی برگزار شده و علاقمندان می‌توانند تا تاریخ ۲۲ شهریور ۹۵ همزمان با عید سعید قربان، با مراجعه به وب‌سایت ایرانسل به نشانی arbaeen.irancell.ir ایده‌های خود را ثبت کنند و علاوه بر همراهی با این حرکت میلیونی، در صورت قرار گرفتن بین پنج ایده برتر، از حمایت ویژه ایرانسل در بهره‌برداری از ایده‌های خود برخوردار شوند.

0 پسندیده شده
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.