نرخ دلار و سکه در بازار آزاد تهران کاهش یافت

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات روز چهارشنبه بازار آزاد تهران، هر دلار آمریکا را با پنج ریال کاهش قیمت نسبت به دوشنبه (۲۹ شهریورماه) ۳۵ هزار و ۶۲۳ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۱۱ هزار ریال کاهش، ۱۱ میلیون و ۱۴۹ هزار ریال با خریداران مبادله کردند.

هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۲۶ ریال افت قیمت نسبت به دوشنبه گذشته به ۳۹ هزار و ۸۴۷ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۱۲۰ ریال کاهش قیمت، ۴۶ هزار و ۸۵۰ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم و هر نیم سکه بدون تغییر قیمت نسبت به دوشنبه به ترتیب ۱۱ میلیون و ۱۵۰ هزار ریال و پنج میلیون و ۶۹۰ هزار ریال داد و ستد شد.
برابر معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه ربع سکه نیز با ۱۰ هزار ریال کاهش قیمت، دو میلیون و ۹۸۰ هزار ریال، هر قطعه سکه گرمی با ۳۰ هزار ریال افت قیمت نسبت به دوشنبه (۲۹ شهریور)، یک میلیون و ۸۵۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۳۳ هزار و ۷۹۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با ۷۰ سنت افزایش قیمت نسبت به دوشنبه هفته جاری ، یک هزار و ۳۱۹ دلار و ۵۰ سنت قیمتگذاری شد.
اتحادیه یاد شده برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۶۴۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۹۸۰ ریال اعلام کرد.
همچنین روز گذشته (سه شنبه سی ام شهریورماه) مقارن با عید سعید غدیرخم و در تقویم ایران تعطیل رسمی است و معاملات صورت نمی گرفت.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.