نرخ دلار و سکه در بازار آزاد کاهش یافت

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (شنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۱۴ ریال کاهش قیمت نسبت به پنجشنبه هفته گذشته ۳۵ هزار و ۵۰۶ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۶۳ هزار ریال کاهش، ۱۱ میلیون و ۱۵۸ هزار ریال دادوستد کردند.

بر اساس معاملات ثبت شده در سامانه سنا که توسط صرافی های مجاز کل کشور انجام می گیرد، هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۷۹ ریال افزایش قیمت نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته (پنجشنبه ۱۸ شهریور) به ۳۹ هزار و ۹۸۱ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۱۷۰ ریال افت قیمت، ۴۷ هزار و ۴۰۰ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۱۰ هزار ریال افزایش به ۱۱ میلیون و ۲۳۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با ۲۰ هزار ریال کاهش قیمت، پنج میلیون و ۷۰۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه نیز با ۱۰ هزار ریال کاهش قیمت، دو میلیون و ۹۹۰ هزار ریال دادوستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه گرمی با ۱۰ هزاری ریال کاهش قیمت نسبت به پنجشنبه گذشته، یک میلیون و ۸۴۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۳۱ هزار و ۴۹۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با ۱۹ دلار و ۷۰ سنت کاهش قیمت نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته، یک هزار و ۳۲۸ دلار و ۸۰ سنت قیمتگذاری شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۵۱۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۵۰ ریال اعلام کرده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.