نرخ دلار و سکه طلا در بازار آزاد تهران افزایش داشت

|
0 دیدگاه

صرافان ارز و سکه در معاملات روز یکشنبه بازار آزاد تهران، هر دلار آمریکا را با ۷۸ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، ۳۵ هزار و ۶۲۷ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با هفت هزار ریال افزایش، ۱۱ میلیون و ۱۲۹ هزار ریال دادوستد کردند.

هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۳۰۸ ریال کاهش قیمت نسبت به روز شنبه ۲۷ شهریور به رقم ۳۹ هزار و ۵۳۴ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۸۰ ریال کاهش قیمت، ۴۶ هزار و ۹۲۰ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم، نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز به ترتیب ۱۱ میلیون و ۱۱۰ هزار ریال، پنج میلیون و ۶۷۰ هزار ریال و دو میلیون و ۹۷۰ هزار ریال داد وستد شد.
براساس معاملات امروز بازار آزاد تهران، هر قطعه سکه گرمی با ۱۰ هزار ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، یک میلیون و ۸۶۰ هزار ریال فروخته و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۳۴ هزار و ۷۲۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا بدون تغییر قیمت روز یکشنبه نسبت به دیروز، یک هزار و ۳۱۱ دلار قیمتگذاری شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۶۰۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۹۷۰ ریال اعلام کرد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.