نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۶: حضور فعال آی‌سیما با سرویس IPTV مبتنی بر اینترانت

|
0 دیدگاه

این رسانه، با استفاده از پروتکل اینترنت و زیرساخت مخابراتی، مجموعه‌ وسیعی از رسانه‌ها و سرگرمی‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

حمید رضا دایی معاون فروش؛ بازاریابی و بازرگانی شرکت توسعه سامانه بهنگام غدیر با برند آی سیما در خصوص سرویس‌های این شرکت در گفتگویی در حاشیه برگزاری ایران تلکام ۲۰۱۶ گفت: شرکت آی سیما اولین اپراتور ارائه دهنده سرویس های محتوایی صوتی و تصویری در کشور است. از سال ۹۲ مشغول فعالیت در این زمینه هستیم و امسال هم در نمایشگاه تلکام ۲۰۱۶ به طور رسمی سرویس خود را در مخابرات ایران تجاری کردیم.
وی گفت: در حال حاضر این سامانه؛ بانکی از محتوای صوتی و تصویری است و حدود ۴ هزار ساعت محتوای تصویری از جمله فیلم‌های آموزشی؛ فیلم؛ سریال و موسیقی را به کاربران ارائه می‌دهد و تا پایان امسال محتواهای بیشتری به این بانک اضافه خواهد شد.
او افزود: بیشترین توجه ما روی برنامه های آموزشی و سرگرمی است. این سرویس در حال حاضر روی بستر مخابرات و آسیاتک ارائه می شود.
مشترکین این دو شرکت می توانند با پرداخت ماهیانه ۸۵۰۰ تومان از این سرویس استفاده کنند. مهم ترین مسئله این است که مشترک هیچ هزینه ای بابت ترافیک اینترنت پرداخت نمی کند.
وی در ادامه گفت: محتوایی که در سرویس ما ارائه می شود شامل دو نوع رایگان و پولی است. علاوه بر آن کسانی که تمایل به استفاده از این سرویس دارند نیاز به تهیه دستگاهی به‌نام ست‌تاپ‌باکس دارند.
معاون فروش و بازاریابی آی‌سیما افزود: بزرگ‌ترین مزیتی که این دستگاه علاوه بر پخش محتوای دیجیتال دارد می‌تواند تلویزیون کاربر را به یک تلویزیون هوشمند تبدیل کند. کاربران می‌توانند روی آن اپ‌های مختلف اندرویدی یا بازی نصب کنند و از آن استفاده کنند.
او هم‌چنین گفت: این سرویس روی اسمارت‌فون نیز قابل اجراست. نسخه اندروید آن از بازار قابل دسترسی است و تا پانزدهم این ماه روی اپ استور قرار می گیرد.
حمید رضا دایی خاطرنشان کرد: وجه تمایز ما با سرویس های دیگر علاوه بر ارائه محتوای بیشتر برای عرضه؛ آن است که مشترکین ADSL هزینه‌ای بابت ترافیک پرداخت نمی‌کنند.
وی در پایان گفت: امیدواریم تا پایان سال حداقل ۵۰ هزار مشترک روی بستر مخابرات ایران جذب کنیم. هم‌چنین تا پایان سال ۹۵ حدود ۱۰ استان کشور روی بستر مخابرات ایران تحت پوشش سرویس آی سیما قرار می‌گیرند

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.