هزینه تفریح های دریایی در جزیره کیش

|
1 دیدگاه

بازار تفریحات دریایی در جزیره کیش باوجود اتمام تعطیلات تابستان و شروع مدارس همچنان گرم است به طوری که برای ۳۰ دقیقه غواصی با درنظرگرفتن ۵۰ درصد تخفیف باید ۶۵ هزار تومان هزینه کرد.

با وجود اینکه با شروع فصل پاییز و شروع مدارس بازار سفرها کمرنگ شده است ولی در این میان هستند شهرهایی که هنوز از مسافران پول خوبی به جیب میزنند و با وجود تخفیفات مثلا ۵۰ درصدی تفریحات دریایی خود بازار داغی برای خود به راه انداخته اند.

یکی از شهرهایی که هنوز هم گردشگر خاص خود را دارد جزیره کیش است که با وجود کمرنگ شدن سفرها هنوز مشتری خاص خود را دارند, تا جایی که برای نیم ساعت غواصی که ۱۵ دقیقه از زمان آن برای آماده شدن صرف می‌شود، باید۶۵ هزار تومان هزینه پرداخت کرد.

هزینه تفریح های دریایی در جزیره کیش + جدول قیمت
نکته قابل توجه اینجاست که به گفته مسئولین تمام تفریحات دریایی نرخ مصوب سازمان گردشگری دارد و برای همه هتل ها ثابت است ولی با نگاهی به کنداکتورهای هتل های دیگر قیمت های متفاوت‌تری برای یک بازی به چشم میخورد.

در کنار بازی های دریایی هزینه استفاده از موتور سیکلت در کنار ساحل برای تایم نیم ساعت از ۳۰هزار تومان شروع وبسته به مدل سواری قیمت ها تا ۶۰هزار تومان افزایش میابد که هر چقدر تایم استفاده از این وسیله افزایش یابد به هزینه آن اضافه خواهد شد.

 

هزینه تفریح های دریایی در جزیره کیش + جدول قیمت

اما در این میان هزینه یک ساعت دوچرخه سواری در کنار ساحل از ۱۵هزار تومان شروع وتا ۵۰ هزار تومان بسته به مدل دوچرخه تغییر می کند، که در سوال از یک مسئول در پیست های دوچرخه سواری به این نتیجه رسیدیم که در ایام تابستان روزانه تا ۵ میلیون تومان و در سایر ایام سال تا ۳میلیون تومان درآمد دارند که این آمار نشان می دهد درآمد این پیست ها ده برابر درآمد یک کارمند دارای مدرک لیسانس در ماه است.
بر این اساس با وجود اتمام سفرهای تابستانه هنوز بازار تفریحات دریایی گرم است و مشتریان خاص خود را دارد.

قیمت تفریحات دریایی در جزیره کیش به شرح جدول زیر است:

 

قیمت تفریحات دریایی در جزیره کیش + جدول
4 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: محمدرضا هوشیار

تا کور شود هر آنکه نتواند ديد! تا لال شود هر آنکه نتواند خواند!
در این اوضاع بد اقتصادی اینکه یه شهر یک تنه پرچم صنعت گردشگری را بالا نگاه داشته جای شکرگزاری ، الگوبرداری و حمایت داره ، نه تخریب و قیاس مع الفارق بین یک سرمایه گذار و کارآفرین با یک کارمند ساده!!

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.