هواپیمایی تابان مسافران تهران و تبریز را سرگردان کرد

|
0 دیدگاه

از ابتدای تابستان امسال به کرات شاهد تأخیرهای طولانی مدت در پروزارهای فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد بوده‌ایم و هم‌اکنون مسافران مقاصد تهران و تبریز هواپیمایی تابان در این فرودگاه به علت تأخیر بیش از ۲ ساعت سرگردان هستند.

مسافران شرکت هواپیمایی تابان به مقاصد تهران و تبریز در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد سرگردان و مسئولان این شرکت پاسخگو نیستند و زمان مشخصی نیز برای این ۲ پرواز تعیین نشده است.

پرواز شماره ۶۲۵۱ هواپیمایی تابان از مشهد به مقصد تهران که قرار بود ساعت ۶ و ۱۵ دقیقه صبح امروز فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد را برای فرود در مهرآباد ترک کند هنوز مسافران را پذیرش نکرده و زمان انجام آن نامعلوم است.

همچنین پرواز شماره ۶۲۸۹ همین هواپیمایی نیز قرار بود ساعت ۷ صبح امروز مشهد را به مقصد تبریز ترک کند که با وجود پذیرش مسافران هنوز زمان پرواز آن مشخص نیست.

این موضوعات در حالی است که شرکت هواپیمایی در صورت بیش از ۲ ساعت تأخیر در انجام پرواز باید به مسافران خود خسارت پرداخت کند اما هیچ مسئولی از خطوط هوایی تابان در فروگاه شهید هاشمی نژاد مشهد پاسخگوی مسافران سرگردان نیست.

تأخیر بلند مدت پروازها در تابستان گذشته در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد به کرات تکرار شده که زمینه‌های ناراحتی و عصبانیت مسافران را فراهم کرده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.