ورود به بازار جهانی محصولات حلال

|
0 دیدگاه

نیره فیروز بخت رئیس سازمان ملی استاندارد در خصوص ورود به بازار جهانی محصولات حلال گفت: در دولت یازدهم ورود به عرصه بین المللی تجارت محصولات و خدمات حلال ،رنگ بوی جدی تری به خود گرفت به طوری که با تشکیل شورایی به ریاست وزیر صنعت،معدن و تجارت این امر به طور جدی دنبال می شود.

رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: شورایی به ریاست وزیر صنعت،معدن و تجارت در خصوص سیاست گذاری برای حضور در جهانی محصولات حلال تشکیل شده تا سهم خود از این بازار پر درآمد را احیا کنیم.

نیره فیروز بخت رئیس سازمان ملی استاندارد در خصوص ورود به بازار جهانی محصولات حلال اظهار داشت: در دولت یازدهم ورود به عرصه بین المللی تجارت محصولات و خدمات حلال ،رنگ بوی جدی تری به خود گرفت به طوری که با تشکیل شورایی به ریاست وزیر صنعت،معدن و تجارت این امر به طور جدی دنبال می شود.

وی تصریح کرد: این شورا برای سایر کشورها نیز سیاست گذاری خواهیم کرد تا علاوه بر تنظیم یک قانون جامع در این خصوص سهم ایران را از بازار حلال به عنوان یک کشور مهم و تاثیر گذار در منطقه افزایش دهیم.

رئیس سازمان ملی استاندارد با اشره به اینکه مسلمانان ۲۳ درصد از جمعیت کل جهان را تشکیل می دهند، افزود: سال ۲۰۱۲ تولید ناخالص داخلی این کشورها در زمینه صادرات محصولات حلال بالغ بر ۸ هزار میلیون دلار بوده است، بنابراین ورود به این بازارها می تواند ارز آوری چشمگیری برای ما به همراه داشته باشد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.