پیشرفت‌های کنونی ما مرهون جانفشانی شهداست

|
0 دیدگاه

قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: امروز اگر تهدیدات از مرزهای ما به سوی مرزهای رژیم صهیونیستی کشیده شده است به خاطر جانفشانی‌هایی است که شهیدان برای این آب و خاک انجام داده‌اند.

سردار «محسن انصاری» قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران در دومین یادواره شهید حسن عباسپور و ۵۰۰ شهید صنعت آب و برق اظهار داشت: امروز اقتدار ایران ناشی از خون شهدا است و پیشرفت‌های کنونی ما نیز مرهون جانفشانی آنان است.

وی افزود: روزی و پاداش ابدی شهدا نزد خداوند است، چرا که به قول رهبر معظم انقلاب، شهدا در حریم خلوت الهی وارد شده‌اند.

سردار انصاری با بیان اینکه “بدون شک خون شهدای ما در امتداد خون شهدای کربلا است”، گفت: فرزاندان شهدا که یادگاران شهدا هستند نزد ما جایگاه ویژه دارند و آنان می‌بایست قدر این جایگاه و منزلت ویژه خود را بدانند.

وی ادامه داد: همه ما خود را مدیون خانواده شهدا می‌دانیم و تا ابد ملزم به خدمتگزاری آنان هستیم.

قائم‌مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطرنشان کرد: بنیاد شهید در قالب طرح سپاس، سالانه با همکاری مقامات کشوری، لشگری و استانی حدود ۴۰۰ هزار ملاقات با خانواده‌های معظم شهدا به منظور تکریم جایگاه آنان دارد.

وی با اشاره به اینکه “مدیریت جهادی کنونی برآمده از روحیه جهادی رزمندگان و شهدای دیروز ایران عزیز است”، گفت: امروز اگر تهدیدات از مرزهای ما به سوی مرزهای رژیم صهیونیستی کشیده شده است به خاطر جانفشانی‌هایی است که شهیدان برای این آب و خاک انجام داده‌اند.

سردار انصاری خطاب به فرزندان شهدا گفت: امیدوارم فرزندان شهدا در همه عرصه ها ادامه‌دهندگان راستین راه و خون پدران شهید خود باشند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.