چرا قیمت خط تلفن ثابت ۵ برابر شد؟

|
0 دیدگاه

معاون وزیر ارتباطات گفت: وزیر امروز برای پاسخ به سوال یک نماینده درباره علت ۵ برابر شدن قیمت ثبت‌نام یک خط تلفن ثابت و برنده یک مناقصه تکنولوژی شرکت زیرساخت به مجلس توضیح می‌دهد.

مرتضی براری درباره علت حضور وزیر ارتباطات در جلسه امروز مجلس و ۲ سوال پورابراهیمی از وزیر توضیح داد: ۲ سوال از وزیر ارتباطات مطرح شده که درباره علت افزایش ۵ برابری قیمت ثبت نام تلفن ثابت و دیگری درباره یکی از مناقصات فیبر نوری شرکت ارتباطات زیرساخت است.

معاون استانها و مجلس وزیر ارتباطات درباره سوال ۵ برابر شدن هزینه تلفن ثابت گفت: این هزینه ۵ برابر نشده بلکه از ۵۰ هزار تومان به ۲۰۰ هزار تومان افزایش یافته که ۱۰۰ هزار تومان به صورت نقد و ۱۰۰ هزار تومان به صورت اقساط پرداخت می‌شود.

وی گفت: این افزایش قیمت نیز طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات است.

براری درباره سوال دوم نیز توضیح داد: شرکت ارتباطات زیرساخت درباره یک پروژه فیبر نوری اقدام به برگزاری مناقصه کرده که یک شرکت داخلی در این مناقصه برنده شده است و این نماینده مجلس سوال دارد که چرا یک شرکت داخلی تولیدی دیگر در یکی از استان‌ها نیز در این مناقصه امکان ارائه محصول ندارد.

وی گفت: در این باره توضیح دادیم که شرکتی که در مناقصه برنده شده نیز یک شرکت داخلی است و در مناقصات امکان تاکید کردن برنده شدن شرکتی وجود ندارد اما تلاش می‌شود که در اجرای این پروژه بخشی از خریدها از آن شرکت مورد اشاره انجام شود تا به این شرکت نیز کمک شده باشد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.